Wpis z mikrobloga

Ogólnie to jest bardzo zadowolony ale pali jak na tą moc i pojemność tak trochę dużo bo ciężko poniżej 6l zejść jak się jedzie dynamicznie
No może i tak ale moja stara bmk-ą 3l w dizelku zejdę niżej a mocy troszkę więcej jednak nie ma co porównywać tych samochodów jak Ci się podoba to polecam bo całkiem fajne autko jak na tę pieniądze
@igiproject jeżdżę aktualnie wersją Fr 1.8 180 i muszę powiedzieć że jestem mega zadowolony. Bardzo dynamiczne, a przy tym nigdy nie miałem spalania większego jak 10l/100, a uwierz nie da się jeździć tym samochodem spokojnie :-) Bierz wersję 150 albo 180 bo te mają wahacze z tyłu, a w wersji 125 jest chyba jeszcze belka.
@michau6211: Dzięki w takim razie pomyślę na tą 150km, jak nie rozsadzi budżetu to się na nią skuszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja akurat bardzo dużo w trasie jestem, więc może nie będzie najgorzej z tym spalaniem ;) Choć będzie mnie kusić, żeby depnąć, to na pewno!
@igiproject: Szczerze? To czy litr na 100 kilometrów zrobi Ci różnicę? Jeździłem Jettą 1.4 122 konie i fajnie ten silnik pracuje, ale jednak na trasie brakuje mu mocy, kilka razy mało co się nie przeliczyłem. Fakt, spalanie miałem na poziomie 5.5l/100, ale tej mocy brakowało przy wyprzedzaniu.
W Leonie mój rekord na trasie to 5.3l/100 i z kolei 9.3l/100 maksymalnie, ale to już na autostradzie ( ͡° ͜ʖ ͡