Wpis z mikrobloga

Mam do wypłaty parę K zł ze Skrill i chcę to wypłacić na konto bankowe ale zastanawia mnie jedna kwestia.
Jaka będzie widniała nazwa nadawcy jak otrzymam przelew ze Skrilla? PaySafe czy coś innego?
Oczywiście zapłacę podatek, wpisze sobie do pitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ktoś nie chce pisać w komentarzu, niech na PW uderzy.
#skrill #pieniadze #finanse no i może #bukmacherka bo korzystacie z tego.
  • 16
  • Odpowiedz
@mampytaniepl: tak jak napisał @PrzypadkowyNick: załatw sobie kartę skrill (dojdzie w ciągu 3 tygodni), wypłać w bankomacie (kilka wypłat po 1000zł). Już kij że lekka prowizja z wypłatą i kij w ten podatek - satysfakcja że nie nadstawiles kakalca na ten bandycki podatek jest lepsza.

wedlug mnie najlepiej zamowic karte i po prostu placic kartą za codzienne zakupy w biedronce itp - bez prowizji, a to czego nie
  • Odpowiedz
@stapi12: Dopytuję się o tą nazwę bo gdzieś wyczytałem że będzie przez pośrednika i będzie nazwa Earthport, druga osoba mówi że będzie nazwa Skrill a trzecia że PaySafe bo to należy do tej spółki...
Wiesz jaka będzie nazwa na 100%?
Jakie nielegalne gry? Full legit bo to nie z gier hazardowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mampytaniepl: szukałem przelwu od nich ale niestety już ponad 6msc minęło od ostatniego przelewu i mi zniknęło a w wyciągach nie mam teraz czasu szukać
przelew wygląda mniej więcej tak, że masz podane w tytule Skrill ref: 2345675443 (id wypłaty), nadawcą jest konto skrill zarejestrowane w PL ale teraz już nie pamiętam w jakim banku, na pewno jest napisany nadawca jako skrill
  • Odpowiedz