Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: To takie SGH ale dla przygłupów ( czytaj dzieci z bogatych domów), którzy nie są w stanie przejść przez testy wstępne i zdawać egzaminów oraz nie są w stanie ogarnąć się i zaliczać przedmiotów w 1 czy II terminie.
Tam jak płacisz to podchodzisz 40 razy.
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: kozmin jeszcze spoko. Choć sgh rokuje lepiej jeżeli widzisz u łaski. Nie mniej koźmin jest o tyle fajny ze łaska często jest bogata. Znam sporo ludzi ogarniętych z tej uczelni. A to mała pomoc dla Ciebie

Na tak;
Politechnika
SGH
WUM
UW
PJATK
MSKPU
KOZMINSKI
SWPS
SGGW
Teatralna na Miodowej
Akademia Muzyczna

Na nie:
Wyższa szkoła menadżerska
Akademia obrony narodowej
WAT
AWF
Chodkowska
WSTiJO
Vistula
Collegium civitas
Uczelnia warszawska
Wszystko
  • Odpowiedz
@Kayleigh: Myślę, że wszędzie są ogarnięci ludzi i trochę mniej, a uczelnia może nam powiedzieć o tym co dana osoba będzie robiła w przyszłości chociaż też nie zawsze. Znam masę ludzi z AWFu, jeśli o nich chodzi- to polecam :)
  • Odpowiedz
@Jack_Sparrow: na większości uczelni są. Napewno masz racje ale trafienie na ogarnięta osobę na wyższej szkole menadżerskiej jest dużo cięższe niż trafienie jej dajmy na to na SGH. Uczelnia mówi nie tylko o ewentualnym zawodzie. Mówi o pracowitości aspiracjach możliwościach poznawczych zasobności portfela środowisku. To są niuanse i oczywiście czasami zupełnie nie sklejają sie z pojedynczymi osobami. Ale w dużej mierze sie sprawdzają
  • Odpowiedz
@Kayleigh: Świetnie to opisałeś, dla przykładu jak wiesz że ktoś studiuje pedagogiczny kierunek, to najprawdopodobniej dobrze radzi sobie w pracy z grupą ludzi itp., wszędzie są wyjątki oczywiście. Musiałem stanąć w obronie AWFu, ponieważ ludzie z zewnątrz nie wiedzą ile taki wuefista musi się uczyć głupot żeby móc pracować w zawodzie. A jeśli chodzi o menadżerów, couchungów i innych motywatorów to cóż... ich wybór wolny kraj, niech studiująco chcą, często zainteresowania
  • Odpowiedz
@Jack_Sparrow: ja sobie zdaje sprawę ze na pierwszym roku jest np anatomia która nie jest łatwym do przyswojenia materiałem. Tak jak mowię. Nie mam dużych doświadczeń z awf wiec dałem go do grupy nie. Jest duża szansa ze masz racje i awf ma podobna rangę jak no SGGW lub UKSW
  • Odpowiedz
@Kayleigh: żeby tylko anatomia... :D . No możesz starać się i zdawać wszystko od razu, albo oblewać jak leci i płacic waruny na których jest łatwiej, ale myślę, że praca wyegzekwuje braki umiejętności i wiedzy. Też możesz studiować zarządzanie sportem lub fizjoterapię na której nauki jest o wiele więcej. Tak czy siak najlepiej nie patrzeć na uczelnię oceniając jakiegokolwiek człowieka.
  • Odpowiedz
@Jack_Sparrow studiowałem zarządzanie na WSM i to zaocznie. Zrobiłem w tej gownoszkole magistra, na pracę nie narzekam, radzę sobie jakoś. Niektórym tak jak mi jest potrzebny tylko kwit do CV więc idą do szkoły z najmniejszą linia oporu i ze mną na roku było wielu ogarniętych ludzi. Sporo osób np. 40 roku życia na którym pracodawca wymógł (jest takie słowo?) i dofinansował zdobycie papierka
  • Odpowiedz
@Kayleigh: Nie da sie przeniesc na archi na PW, nawet z innego miasta na polibudzie. Zazwyczaj te osoby zdaja egzaminy na PW co roku do skutku i nadal sie uczą na "Misiu" albo ida na mgr, bo jest sporo miejsc (ludzie z WAPW po inz zazwyczaj wyjezdzaja zagranice na mgr)
  • Odpowiedz