Wpis z mikrobloga

@uabit: no wlasnie o to chodzi, żeby komuś dać do myślenia ale nie wyrządzać szkód na jego mieniu. Mi osobiście było by głupio gdybym zastał swój samochód obrysowany kredą w ten sposób
  • Odpowiedz
@Dzindzer: naklejenie penisa to nie wyrzadzanie szkody na mieniu, za to zdrapywanie naklejki z szyby daje wiecej czasu do myslenia niż "hehe, linie z kredy hehe"
  • Odpowiedz
@uabit: zdrapując naklejkę można porysować szybę, a czasem taka naklejka może być niesłuszna, bo nigdy nie wiesz czy ten ktoś postawił auto jak postawił bo inne auto stało obok krzywo, czy zrobił to z premedytacją...
  • Odpowiedz
@Dzindzer: skoro fakt, że szkodzą społeczeństwu, zagrażają bezpieczeństwu, łamią prawo, nie daje im do myślenia, to kreda tym bardziej nie da.

Na stawianie samochodu w ten sposób nie ma żadnego usprawiedliwienia, bo stanowi niedostosowanie się do znaku P-18. A tłumaczenie, że ktoś wcześniej stanął krzywo, przypomina przedszkolne " a plose pani, to on zacoł".
  • Odpowiedz
  • 0
@Fidelis to, co jak ktoś stanie krzywo to nagle pół parkingu ma być zablokowane? Chyba lepiej stanąć tak żeby było miejsce jeszcze dla innych a nie jak jakis robot bez mózgu "bo kreska jest narysowana i musze stanąć równo do kreski, #!$%@? że w ten sposób jeszcze bardziej zablokuje parking ważne ze ja zaparkowalem do kreski"
  • Odpowiedz
@Dzindzer: ty tak na poważnie? No po coś te kreski zostały narysowane jednak. Po to, żeby stawiać samochody równo, zmieściło się ich jak najwięcej i jak najlepiej została wykorzystana infrastruktura. Jeżeli widzisz, że jakiś baran stanął niepoprawnie to zawiadamiasz straż miejską, a sam parkujesz poprawnie. Gdy widzisz, że ktoś kradnie w sklepie, to zawiadamiasz obsługę sklepu lub policję czy sam też zaczynasz kraść?
  • Odpowiedz
  • 0
@Fidelis nie moj interes czy ktoś kradnie czy stawia krzywo, nie jestem konfidentem. Prosta zasada on nie wchodzi mi w drogę ja nie wchodzę jemu.
Cos czuję że ty za to kapowanie z domu wyniosles, kto z rodziny donosił na milicję na sąsiadów za PRL?
  • Odpowiedz