Wpis z mikrobloga

@TajemniczyStefanSenior Miałam wspollokatorke która była co prawda na nowych mediach (czy coś takiego) ale była niesamowicie zachwycona. I z tego co opowiadała też o informatykach to robią dużo ciekawych projektów i rozwijają zdolności praktyczne. Wspominała też że mają sporo propozycji pracy czy staży. Niestety więcej nie wiem :c
  • Odpowiedz
@TajemniczyStefanSenior: Pytasz o PJATK w Warszawie czy w Gdańsku? Ja studiuję w Gdańsku, jestem na 3 roku informatyki zaocznej. Jest spoko, co prawda ja studiuję tylko dla papierka, ale inni ludzie z roku ogólnie sobie chwalą. Oczywiście, zdarzają się #!$%@? wykładowcy ale zdecydowana większość jest spoko. Można się sporo nauczyć. Wykorzystywane technologie są przydatne na rynku pracy. Jednak same studia nie zagwarantują ci zatrudnienia, gdyż na zajęciach poruszane są jedynie
  • Odpowiedz
@TajemniczyStefanSenior: PJATK w Warszawie, wiele przedmiotów jest zaliczanych projektami a nie egzaminami co jest dobre dla twojej praktycznej wiedzy, programowanie nastawione na Java8 a nie na C# co jest często spotykane w innych uczelniach sponsorowanych przez Micro#, matematyka zdawalna ( ͡° ͜ʖ ͡°), dużo materiałów dodatkowych i wykładowcy chętnie pomagają jeśli sam chcesz. Niestety większości się nie chce a jest to uczelnia w której trzeba być
  • Odpowiedz