Wpis z mikrobloga

@Jaro070: pierwsza generacja padów (tzw. day one) to te które wyszły pierwsze, nie mają wyjścia jack w sobie i mają kiepskiej jakości bumpery.
druga generacja padów (weszła w czasie kiedy MS zaczął sprzedawać bezprzewodowe dongle do pc) posiadają wyjście jack w sobie (możesz podłączyć zestaw słuchawkowy jakikolwiek, nie musi być od MS) oraz poprawione bumpery
trzecia generacja (weszła z premierą x1s) posiada wbudowane BT w sobie, więc możesz podłączyć go bezprzewodowo
@Jaro070: ta trzecia generacja (link z media marktu masz dobry) ma tez trochę chropowata powierzenchnie, ktora ma zapobiegac poceniu sie rak. ta powierzchnia jest mega zajebista, juz nie moge wrocic do tych starszych, gladkich padow jak pokorzystalem troche z tego.
@Jaro070: Miałem 2 pady 3gen nówki. W pierwszym lewy analog pęknięty u podstawy. Dziwnie się go wciskało, odskakiwał jakby 2 razy. W drugim jakiś kawałek plastiku utkwił w przycisku guide. Strasznie mnie to denerwowało. Latał ten plastik z góry na dół, zawsze go było widać. Sprawdz tego pada przed zakupem lepiej.
@Jaro070:
nie wiem czym się różnia, kupilem ostatnio pada za 100, nówka od xbox one, tego starego, lezał długo gdzieś tam w magazynach, a konsolke mam nową xo s, od którego padzik działa dużo lepiej, gładziej jakoś się analogami rusza, triggery mniej huczą, różnica w dłuższym graniu jest ogromna, nie wiem jak ten elite, pewnie jeszcze lepszy, moze warto rozejrzeć się za używkami.