Wpis z mikrobloga

Opłaca się grać na RL tibia? mam starego 119 druida na Candii i zastanawiam się czy nie kupić premium i troche pograć... Czy już tylko w gre wchodzi solo gra bo tibia wymarła?
#tibia
  • 23
@Michi92: Społeczeństwo mocno dojrzało, patologii niemalże brak. Graczy trochę mało, ale są w miarę zapełnione servery. 150~ osób średnio online wystarczy, żeby żył market, gildie, questy itd., a miejsca do huntów są jeszcze wolne. Mechanika + content są bardzo przyjemne, mocno dopasowane do grania casualowego. Wróciłem po latach przerwy jakieś pół roku temu i bardzo sobie chwalę : )
@ripp1337: @Michi92: polecam, wbiłem na Yanare za namowa rippa i gra się spoko. Tez gram bardziej dla relaksu, 2-3h dziennie, ofc bez pacca nie ma co grać. W sumie to nigdy na rl nie umiałem grać (15-18 lvl to mój maka), a teraz moj 30 parek zrobiony w kilka dni dobija 70 skill i pasuje lecieć na jakieś dragi ( ͡° ͜ʖ ͡°) gra się naprawdę
@Navari: czy ja wiem? Teraz właśnie taka spokojna gra, kupujesz pacca, w tydzien na wolniutko wbiłęm sobie 30 palka, skille 70 i można się powoli po pracy, w przerwe między nauką bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Navari: panie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czysty świat, tylko dla pacc, bez hajsu i w ogóle. To trzeba mieć czas, a nie jak chcesz sobie ograć wieczorem godzinę czy dwie na bonus staminie. Już na hardzie bez kasy z lootbagami to się nagrałem za gowniaka