Wpis z mikrobloga

#pokazkosmetyczke
To będzie długi wpis. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejność od lewej do prawej.
Cienie:
Paletka Lovely classic nude make up kit – Świetna do codziennego delikatnego makijażu. Pigmentacja średnia, co dla osób niewprawionych w makijażu jest plusem, trudniej zrobić krzywdę. POLECAM
Paletka Sleek i-Divine Au naturel 601 – dobra pigmentacja, świetna jakość. POLECAM
Live love love your look palette – przyzwoita paletka, fajny beżowy i brązowy kolor a reszta to błyszczące kolory. POLECAM
Nocibe 2 loved garden – 2 kolory, świetna pigmentacja. Dostałam we francuskim sklepie Nocibe gratis :) POLECAM

Podkład:
Mac face & body – bardzo dobry produkt. Odkąd go używam, zapomniałam czym jest oksydacja i ważenie się podkładu na twarzy :) Ma małe krycie więc raczej dla osób z niewielkimi problemami z cerą. On raczej wyrównuje koloryt, a na jakieś syfy używam korektora. POLECAM

Korektory:
Astor perfect stay concealer – jest świetny, a nigdzie nie mogę go już dostać w odcieniu 001... POLECAM
L'oreal true match i Maybelline affinitone – POLECAM

Konturowanie:
Makeup revolution ultra cream contour palette – zimne odcienie, dobrze się rozblendowuje POLECAM
Golden rose contour powder kit – mam od niedawna, wydaje się być spoko...

Tusze do rzęs:
Lovely wild cat eye i Lovely Curling pump up mascara – POLECAM
Zalotka – niezbędna dla osoby o lichych rzęsach jak ja.

Eyeliner:
Maybelline master graphic liner – fajna końcówka, dzięki niemu się nauczyłam robić kreski xD Ale raczej nie polecam, słabo rysuje i czasami trzeba po kilka razy kreskę rysować. NIE POLECAM.

Pudry:
Rimmel stay matte – POLECAM
Nivea baby puder łagodzący – używam do bakingu. Nie mam mu nic do zarzucenia. POLECAM

Sztuczne rzęsy:
Ardell Demi wispies i Glamlash „włochate” POLECAM
za to Glamlash „idealne” NIE POLECAM bo głupio wyglądają, sztuczny efekt

Brwi:
Cień do powiek i skośny pędzelek z Inglota – mega wydajny, jak dobrze pójdzie to za 10 lat ten cień zużyję xD POLECAM

Usta:
L'oreal Infallible Mega Gloss Matte – nie jest to zasychająca pomadka, trzeba poprawiać cały czas i jest nieprzyjemna na ustach NIE POLECAM
Bell hypoallergenic mat lip liquid – mam od niedawna, odczucia raczej pozytywne. Kissproof, zjada się trochę po kilku godzinach, ale to nie wielki problem poprawić raz na parę godzin. RACZEJ POLECAM
Eveline Max Intense Colour Lip Liner – POLECAM

Rozświetlacze:
Bell hypoallergenic face&body illuminating powder – jest delikatny, trzeba go dużo nałożyć, ale można uzyskać naprawdę ładny efekt. RACZEJ POLECAM
I <3 makeup Unicorns heart – tęczowy rozświetlacz, dla odważnych mirabelek. Sprawdza się też jako cień do powiek. Ja go uwielbiam () POLECAM
Pobierz t.....u - #pokazkosmetyczke 
To będzie długi wpis. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejność od lewej do...
źródło: comment_oCICtto7Coc19svOvur6jollmNWg0Lro.jpg
  • 5