Wpis z mikrobloga

O choy tu chodzi? Chciałem usunąć steama z komputera i zainstalować na nowo więc go odinstalowałem i programu nie ma ale jest za to folder z grami. Więc klikam usuń a ten pies zasrany windows mi wywala okno ODMOWA DOSTĘPU DO FOLDERU. Muszę podać uprawnienia administratora. W jaki sposób skoro ja jestem administratorem? Gdy klikam kontynuuj to mi wywala okno ,,Uzyskaj uprawnienia od Administratorzy w celu wprowadzenia zmian w tym folderze". Przecież tu idzie oszaleć - jedyny profil na laptopie, administrator ale nie mogę osranego folderu z grami usunąć bo muszę ,,uzyskać uprawnienia od administratorzy" Wie ktoś jak to gówno naprawić?
#windows10
  • 11
Wpisałem. I rzeczywiście się zdziwiłem. Bo musiałem wciąż uzyskać uprawnienia od administratora w celu wprowadzenia zmian w tym folderze.
W folderze jest to samo.
A zmienić uprawnień w folderze nie mogę bo muszę uzyskać je#*ne uprawnienia od administratora.
@Kepler777: Albo pobierz sobie PSExec wrzuć go do System32 uruchom cmd z uprawnieniami administratora i w konsoli wpisz:
psexec \127.0.0.1 -u Administrator -p HASŁO cmd.exe

tyle że od tego momentu działaj bardzo ostrożnie bo będziesz miał konsolę systemową uruchomioną na prawach użytkownika System więc będziesz mógł usunąć prawie wszystko.
Dobra, mam to w dupie, zrobiłem nowy folder dla steama a tamten zostawiłem. Dzięki za pomoc ale już nie chce mi się tłuc z folderem który wymaga ode mnie własnych uprawnień.