Wpis z mikrobloga

@jumper13:
-Trylogia husycka - Sapkowski (idealna produkcja zarówno pod względem treści, jak i realizacji słuchowiska)
-Cherezińska, Elżbieta - Korona Śniegu i Krwi (2013) (dla mnie podobne wrażenia co przy Trylogii Husyckiej, też powieść historyczna z drobnymi, fajnie wplecionymi elementami fantastycznymi, ciekawy okres historyczny, równie świetna realizacja z wieloma aktorami, muzyką, efektami itp.)
-Wiechecki Wiech, Stefan - Cafe pod Minoga (2014) (mega klimatyczny audiobook, Warszawa w okresie II WŚ
  • Odpowiedz
@jumper13: Trylogia husycka - Sapkowskiego, audiobook zrobiony jak słuchowisko radiowe(masa aktorów, podkład muzyczny, odgłosy otoczenia). słuchałem w drodze z i do pracy. Dojeżdżając do celu zastanawiałem się czy na pewno musze z samochodu wysiadać...
  • Odpowiedz
@qubeq: No ostatnio to więcej już tego powstaje, audioteka się w tym specjalizuje i co jakiś czas daje nowe tytuły, choć tych ich ostatnich produkcji to niezbyt słuchałem, nie bardzo podoba mi się model w jakim teraz je wydają, dzielą na odcinki i tam rozwlekają co tydzień nowy. Czekam bardziej aż to wszystko wyjdzie, żeby całość na raz przesłuchać.

W tym roku to chyba tylko 3 takie produkcje przesłuchałem - Zamęt,
  • Odpowiedz