Wpis z mikrobloga

@SandManderek: ja sie wysypiam , jestem dobrze nawodniony i mam dopieta diete , to raczej geny bo siostra i matka tez takie maja ale one moga uzywac kosmetykow maskujacych , ja musze poszukac czegos co uderzy w przyczyne
Czy któraś z was poradziła sobie z problemem cienkiej skory pod oczami przez ktora przeswituja naczynka co sprawia wrazenie podkrazonych , zmeczonych oczu


@mirek216: Tak sobie myślę, że w przypadku doliny łez, gdzie tkanka tłuszczowa też robi się cienka stosuje się kremy z volufiline, które pobudzają lipogenezę (innymi słowy w miejscu, gdzie się smarujesz, zaczyna narastać cienka warstewka tłuszczyku i dolina łez - czyli dziura pod okiem - robi się mniej
@mirek216: Taka uroda niestety, też mam z tym problem. Ba, kosmetyki typu korektor średnio utrzymują się na tej skórze gdyż jest bardzo delikatna i śliska. Masaż, okład z ochłodzonych torebek herbaty. Masaż = pacanie opuszkami palców a nie tarcie oka :)
@Hannahalla: nie mam czasu na masaz, oklady z ziemniakow i inne nieskuteczne metody z pani domu

ze taka uroda to tez nie jest wymowka by nie szukac rozwiazan

zawsze filler zostaje ale chcialbym najpierw pobawic sie z nie inewazyjnymi metodami
@mirek216 Ja mam zamiar zrobić sobie zabieg u mojego dermatologa, bo taką mam urodę i niezależnie co bym zrobiła to nadal mam sińce i podkrążone oczy. Problem w tym, że policzył sobie za to 700 zł, narazie mnie nie stać na taki wydatek, zwłaszcza że zabieg trzeba często powtarzać.
@mirek216: @marcuswonder: Po prostu korekcja dołów i cieni pod oczami. Jak ten lekarz oglądał moje doły pod oczami to powiedział, że po prostu mam tam bardzo cienką skórę, brakuje tam tkanki tłuszczowej i zabieg polegałby na wstrzyknięciu tam jakiegoś preparatu, chyba kwasu. Podobno takie coś wystarcza na 5 miesięcy. Mówił też, że można własnym tłuszczem wypełniać, ale to już jest droższe, choć podobno wystarcza na dłużej i efekt dużo lepszy.