Wpis z mikrobloga

Dobra opowiem historyjkę z życia i tak nikt nie zobaczy bo późno xD

Gdy byłem malutki tak 5/6 lat znalazłem coś interesującego w sypialni rodziców była to taka książeczka z nudeskami loszek xD. Masa nieogolonych loszek poprzeplatanych informacjami typu "menzatki w twojej okolicy potezebujo beniz dzwon lub wyslij sms i bzikaj!". No i taki mały Papryk co jakiś czas podchodził do szafki z tą gazetką i sobie oglądał ( nie wiem po co to oglądałem naprawdę, chyba ciekawość xD) No i pewnego razu stwierdziłem że wezmę tą gazetę do pokoju XD no i oglądam oglądam i w pewnym momencie wbija do pokoju moja mama i pyta się co robię a ja siup gazetkę pod taki koszyk jak na ubrania tylko że z zabawkami. Mamusia nie dała sie oszukać i kazała pokazać co tam schowałem XD. Dostałem tak srogi #!$%@? że to #!$%@?. Dobrze że o tym zapomnieli w #!$%@? bo życia bym nie miał w tej rodzinie XD. Pozdrawiam Papryk.
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@gouomp: o #!$%@?, mi też coś takiego kolega wysłał na gg, oni się grzmocili pod prysznicami+ jeszcze wysłał mi takiego wirusa gdzie leciało "JESTEŚ PIPĄ" XD ja miałam może 10 lat i tata to znalazł w historii... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChilippePoutinho: dla mnie to głupota zeby drzec ryja na 5latka ktory nawet nie dokonca zdaje sobie sprawe z tego co zrobil. Moja matka tez na mnie nakrzyczala ze kiedys powiedzialam (nie pamietam w jakich okolicznosciach, mialam 6/7lat) "seks". Ja nawet nie wiedzialam co to znaczy. Do dzis mnie zenuje jej zachowanie i jej to wypominam xD
  • Odpowiedz
@gouomp tak samo jak ja xD jak pamiętam, że jak oni się pakowali to jednemu siurak latał jak wiatrak a jak chciałeś wyłączyć to ci okienko uciekalo. Przez tydzień nie mogłem ruszać komputera potem :(
  • Odpowiedz