Wpis z mikrobloga

#afera hacking #wykop? #moderacja @Moderacja

Na główną właśnie weszło znalezisko z płomieniem o Lubelskich Dniach Informatyki,
w 30 minut z płomieniem weszła informacja o lokalnym wydarzeniu, wśród wykopujących są ludzi, którzy przez lata nic nie wkopywali czy wykopali w życiu 8/15 znalezisk!
http://www.wykop.pl/link/3706995/to-juz-jutro-ldi-2017-lubelskie-dni-informatyki/#voters

W dodatki sam dodający znalezisko napisał:

wtf ja tego nie dodawałem
  • 153
użytkownicy sukcesywnie zakopują znaleziska zrzucając je z głównej (pierwsze z dzisiaj już spadło)
co ciekawe nasz Potężny Lubliński Haker ma chyba poczucie humor bo w 1 wykopanym dziś znalezisku znalazł się komentarz:

Za sprawą botów wypok staje się serwisem regionalnym. Czekam na rozkład MPK z Lublina na głównej....


a kolejnym wrzuconym przez niego znaleziskiem było: Rozkłady jazdy - MPK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiadomo, że wykop przyciąga śmieszków
właśnie wracam z wykopaliska, znalazłem tam 37 nowych lubelskich znalezisk (poza tymi które wykopowicze stracili już wcześniej z głównej)
jak widać po mirko coraz więcej postronnych wykopowiczów dopiero teraz dowiaduje się o aferze,
sądzę że część znalezisk z #aferalubelska #aferabotowa mogą już zacząć dodawać zwykli użytkownicy,
jako wyraz frustracji wobec niewydolności administracji czy też by załapać się na płomień :)
te frustrację widać już we wpisach:

#!$%@?ę wykopuję xD
Mirko rozgrzane, już ponad 100 wpisów, coraz więcej użytkowników bawi się chaosem i np. wrzuca swoje znaleziska by dostać płomień pod przykrywą testowania botów (np. Nodia)