Wpis z mikrobloga

#afera hacking #wykop? #moderacja @Moderacja

Na główną właśnie weszło znalezisko z płomieniem o Lubelskich Dniach Informatyki,
w 30 minut z płomieniem weszła informacja o lokalnym wydarzeniu, wśród wykopujących są ludzi, którzy przez lata nic nie wkopywali czy wykopali w życiu 8/15 znalezisk!
http://www.wykop.pl/link/3706995/to-juz-jutro-ldi-2017-lubelskie-dni-informatyki/#voters

W dodatki sam dodający znalezisko napisał:

wtf ja tego nie dodawałem
  • 153
  • Odpowiedz
A może to prostu podsłuchano logowanie, które nadal idzie nieszyfrowane? Może to w końcu zmusi administrację do wprowadzenia wreszcie HTTPS?
  • Odpowiedz
@gophffer: nie można bo m__b mówi, że reklamodawcy nie są gotowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

znów pasta o serwerowni na głównej!
ten sam użytkownik co poprzednio tj. @PrzyrkrytyArdrian, wrzucił też pastę na mirko
PLH sprawdza chyba czy będą banować nieświadomych użytkowników
  • Odpowiedz
Moderacja rozpoczęła banowanie kont z ujawnionymi hasłami, no to 219 banów poleci z poprzednimi już będzie grubo powyżej 300 banów.
  • Odpowiedz
na pastebin.com wrzucono kolejną, większą porcję haseł w sumie 475 haseł z kontami wyszło (z 2 list, kasując duplikaty)
  • Odpowiedz
Wypowiedzi hakera:

Sam wszystko od 0 napisałem. Od jakiegoś czasu pracuję nad własnym narzędziem do łamania haseł do dowolnej usługi.

Pewnie wielu z was zauważy że na profilu macie logowania z dziesiątek różnych adresów IP. Moje narzędzie używa kilkadziesiąt tysięcy serwerów proxy które chainuje ze sobą i robi requesty je przeplatając.

Maksymalnie wyciągałem 80 000/min kombinacji login/hasło.

Poza tym ja tylko sprawdzałem te hasła które według moich informacji były najpopularniejsze.
  • Odpowiedz