Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki - szukam jakiegoś miejsca na zrobienie zlotu parunastu, max. 25 osób pewnego forum internetowego. Z tego co wiem mają być sami faceci. Warunki więc mogą być takie byle do przeżycia - żeby się było gdzie umyć, załatwić i spać.
Chcielibyśmy mieć możliwość zrobienia sobie jakiegoś grilla lub ogniska, posiedzenia, pogadania, napicia się.
Fajną opcją byłyby jakieś domki, ale może być też jakiś pensjonat niewielki.

Chodzi nam o okolice #warszawa, jakiś #serock, #pultusk, #otwock, #zegrze itp. Macie może coś do polecenia?
  • 13
@ArekJ: Ja byłem w Exploris , warunki średnie, ale da się żyć. Łazienki w pokojach, miejsce na ognisko chyba też jest, ale zadzwoń jak się zainteresujesz.
Cen nie znam, jeżdżę tam służbowo.
@modzelem: Dzięi. Raczej zbyt oficjalne to miejsce, ale przedzwonię tam i się dowiem.
Bardziej chodzi nam o klimat takiego weekendowego wypadu ze znajomymi niż wyjazdu integracyjnego z firmy.
@mbwwr: o, właśnie czegoś w zbliżonych klimatach poszukujemy. Podjadę tam zobaczyć co i jak i dowiedzieć się o termin.
Najpierw myślałem, że robisz sobie jaja, bo po wpisaniu w Google "Ośrodek wypoczynkowy Rudka" i wejściu w zdjęcia pokazało jakieś opuszczone budynki, ale to chyba inne miejsce :D Po doprecyzowaniu znalazłem jakiś adres w Wiązownej, to pewnie o tym piszesz.
Jak ktoś jeszcze coś takiego kojarzy to podsyłajcie proszę. Dobrze jest mieć parę alternatyw bo termin w sumie dość bliski i może być ciężko z miejscami w niektórych ośrodkach
@modzelem: Dzięki, popatrzę na to też.
Odległość od Warszawy nie jest aż tak istotna, bo to ludzie z całego kraju i każdy będzie autem raczej, a jak nie to się po drodze kogoś zgarnie. Po prostu tym razem padło na okolice Warszawy, 2 lata temu był śląsk, rok temu trójmiasto, wcześniej jakiś Toruń itp. Żeby za nudno nie było i żeby zawsze ktoś inny się tym zajął to zmieniamy miejsca i
@ArekJ zobacz sobie też "leśne klimaty soplicowo" są to obrzeża Otwocka, na terenie ośrodka domki, miejsce na grilla, ognisko, jest też stadnina. Jak na typowo męska integrację naprawdę polecam
@modzelem: @Slowik1916: Dzięki Panowie - na pewno sprawdzę i podzwonię.

@BajerOp: W planach jest ostatni weekend maja, ale jednak celujemy w coś gdzie będzie można posiedzieć na otwartej przestrzeni - w zeszłym roku spot był czasie deszczowej jesieni i kisiliśmy się 2 dni w knajpie, teraz wolelibyśmy właśnie tak bardziej swojsko