Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mireczki!
Wpadłam po przebudzeniu na pomysł! ( ͡º ͜ʖ͡º)
A może byśmy zrobili coś pozytywnego i ogarnęli jakieś miejsce w #szczecin? @ziobro2 wrzucił niedawno zdjęcie "floating garbage", może te miejsce? Mnie osobiście szlag trafia jak coś takiego widzę! To jak wygląda nasza okolica, zależy też od nas. Dwie może trzy godziny roboty i jakiś skrawek ziemi będzie już ładny. A że idzie wiosna, to i może trawka tam wyrośnie i będzie można zrobić #piwoszczecin? (to to można zrobić w trakcie sprzątania) ( ͡º ͜ʖ͡º)
To co Dziubaski?
azgag - Dzień dobry Mireczki!
Wpadłam po przebudzeniu na pomysł! ( ͡º ͜ʖ͡º)
A może ...

źródło: comment_Mj1tQ4iL61MELI4OropdCVUEDFcm68U6.jpg

Pobierz
  • 36
@azgag: to niekoniecznie efekt bezpośredniego wyrzucania śmieci tam. Miałem "przyjemność" przekonać się że takie wysypiska nad Odrą na całej jej długości powstają gdy rzeka podczas wysokiego stanu wody wyrzuca to co w niej pływa. Np. tutaj 53°37'08.5"N 14°35'36.5"E widziałem o wiele gorszy śmietnik na całej długości brzegu, nie ma mowy żeby ktoś tam tyle nawiózł.
@azgag: mnie #!$%@?ą śmieciarze w lesie arkońskim. Dzisiaj rano widziałem w lesie z półtorametrową rurę, której wczoraj na bank nie było. Nawet nie chce mi się pisać co myślę o takich ludziach. Ooooo i zapomniałem #!$%@?ć firmę która wymieniała lustro drogowe, stare jebnęli w krzaki na pobocze... miałem wysłać fotki do Czasu Reakcji, zapomniałem na śmierć, ale już to robię! :)
@azgag: Dajcie znać jak będziecie ogarniać, bo to wspaniała inicjatywa, można by to nagłośnić, jako pracownik regionalnej tv moglibyśmy przyjechać z kamerą, bo inicjatywa godna szacunku.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dorciqch: @Szrlh: @dorotka-wu: Myślałam o tym weekendzie, tylko pogoda niedomaga. Maks 8*, a odczuwalna około stopnia na plusie. Może po majówce? Albo w sobotę 29 kwietnia (zależy od planu wyjazdu, który jest nieprzewidywalny jak mój #niebieskipasek)? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak Wy stoicie z terminami? Wyjeżdżacie gdzieś?