Wpis z mikrobloga

@gouomp: Jaka ta gra jest glupia xD Nigdy nie grałem w simsy, postanowiłem sprawdzić czym tak się wiele osób zachwyca i zainstalowałem sims4 (tutaj ludzie mogą mówić, że źle, że to jest uproszczona wersja 3 i tak dalej, no ale zamysł ten sam). Powiedzcie mi dlaczego simsy wyglądają jak gra sprzed 20 lat a chcą za nią 150 zł? Pomijam już te ekrany ładowania co chwile przy wyjściu z domu pójściu
mamy do wyboru dziesiątki mozliwości co powiemy, a tak naprawdę nie mają one żadnego znaczenia. Wystarczy dawać najpeirw przyjacielski losowe cały czas, potem flirt i tyle. Nie ma opcji, że np. za wcześnie zdecydujemy się na pocałunek i obiekt naszych zalotów da nam w twarz, albo się obrazi, albo, że musimy odpowidnio kierować rozmową aby nie zanudzić naszej wybranki, dobierać tematy. Po prostu klikamy opcje które się pojawią. Da się pocałować? jest
@PyraPrzeznaczenia: To nie wiem, ja po prostu klikałem losowe rzeczy i ciągle wzrastało, potem było tam, żę umów się na randke, to sie umowilem i od razu tam oświadczylem i ślub i mieszkamy razem. A myślałem, że to bedzie jakieś wiesz, że trzeba randkować ileś tam razy, jakiś wieczór szykować, że np. mam umiejętnośc gotowania to na kolacje do siebie coś przygotować, potem seks xDD