Wpis z mikrobloga

@Lanza: ja mam z ikei jakis ale modelu juz nie pamietam, pamietam ze jest to sprezynowy (sprung) i wysoka twardosc i jest bardzo wygodny.
Przed zakupem sprawdz wymiary swojej ramy bo ikea robi dziwne wymiary zeby podpasowac pod swoje ramy.
  • Odpowiedz
@Lanza: za £500 to powinien byc #!$%@? :p ja mam chyba za £250 nie pamietam dokladnie i jest bardzo wygodny. Przejdz sie do ikei i poprobuj, ja z dziewczyna przez godzine sie wiercilismy na nich bo nie moglismy sie zdecydowac :p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@scobos kurde coś znowu źle wkleiłem. Tam za 250 jest właśnie taki. Byliśmy dziś i tez sprawdzałem, ale co innego siąść chwilę a co innego spać :)
  • Odpowiedz
@Lanza: Materace z IKEA, oprócz najtańszego sprężynowego, są bardzo wygodne. Memory foam jest bardzo twarda, nieco mniej twarde są te "firm" ze sprężynami kieszeniowymi.

Protip oddzielny: zamów z dostawą, wtedy obsługa jest o tyle lepsza, że jak coś jest nie tak to przyjeżdżają odebrać, a nie każą z tym jechać. Materac przychodzi w rolce i trzy dni musi leżeć zanim można na nim spać. No i są produkowane w Polsce
  • Odpowiedz