Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taka oto kompromitacja przed jedną z lepszych loszek z #pracbaza.

Ostatnio temperatury są raczej niskie i trochę się przeziębiłem. Dodatkowo nagła zmiana temperatury (np. wyjście z budynku na zewnątrz) powoduje u mnie katar.

Idę sobie dzisiaj do pracy, a z nosa cały czas leci gil. Sięgam do kieszeni, a tam tylko jedna papierowa chusteczka. W sumie mogłbym się w nią wysmarkać, ale po co zużywać ostatnią chusteczkę?

Jestem na zewnątrz, więc mogę smarkać prosto na chodnik. Smarkam więc właśnie w ten sposób. Dodatkowo charczę jak stary menel, by odksztusić to co się zebrało w gardle. Całą tą flegmę oczywiście również wypluwam na chodnik.

Tak sobie idę, smarkam, pluję. Nagle wyprzedza mnie jakaś dziewczyna. Ubrana w stylu smart casual. Myślę sobie: "No, #!$%@?, zajebiście. Całe szczęście, że jej nie nacharchałem na ten elegancki płaszyk".

Próbuję się jakoś powstrzymać przed smarkaniem i pluciem, ale samą siłą woli jednak nie zatrzymam tych gruczołów w jamie nosowej. Dziewczyna idzie przede mną kręcąc zalotnie dupcią, a ja sobie myślę: "Dobra, #!$%@? z nią. Co się będę przejmował jakąś randomową loszką. Zaraz mnie zgubi i tyle mnie widziała". Zaczynam znowu swoje menelskie zachowania. Jednocześnie zwalniam trochę kroku, żeby zwiększyć od niej dystans.

Chcąc, nie chcąc idę za nią. Skręca w tę samą ulicę, w którą ja miałem skręcić. Potem w następną i w jeszcze następną. Zaczynam się trochę bać, że to jednak nie jest randomowa loszka, tylko ktoś ode mnie z pracy. W końcu wchodzi do budynku, w którym jest nasza firma.

Zastanawiam się, co robić. Czy zatrzymać się i odczekać 5 minut, czy może jednak wejść od razu. Stwierdzam, że jednak wchodzę. Okazuje się, że to jest nasza nowa recepcjonistka, która pracuje od paru dni (dlatego nie poznałem jej po ubraniach i po dupci). Właśnie wieszała płaszcz na wieszaku. Przemknąłem szybko mamrącząc "cześć" i poszedłem do swojego pokoju.

Ciekawe, czy mnie poznała...

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 2