Wpis z mikrobloga

Jeśli chcecie jakiś dobry horror, to polecam wam ogarnąć tę recenzję, bo wymieniłem tam kilka wartych uwagi dzieł.
Jednak jeśli chodzi o omawiany tytuł, to odradzam wam seans, bo tak nudnego gniota dawno nie widziałem i miałem ochotę skoczyć z kina z powodu tego czegoś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://filmowyjanusz.wordpress.com/2017/04/20/february/

Jeśli kochacie kino, które jest mało znane, a do tego macie już dość poważnych recenzji, to polecam wam ogarnąć mój tag #filmowyjanusz

PS Jeśli jednak chcesz dać szanse temu czemuś, to jest u piratów.
PPS Jeśli chcecie recenzję kogoś komu spodobał się ten obraz, to wejdźcie tutaj http://dzikabanda.pl/recenzje/kinodvd/zlo-we-mnie-jeden-z-najlepszych-debiutow-ostatnich-lat-recenzja/

#horror #filmnawieczor
hacerking - Jeśli chcecie jakiś dobry horror, to polecam wam ogarnąć tę recenzję, bo ...

źródło: comment_ZA5AAZS8Xq2GOUPiU2HPxegUuHZxRgI5.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: A kto powiedział, że "February" mi się spodobał? xD
Oglądnąłem goo, ponieważ mam kino za darmo, więc jak jest jakiś seans, to na niego idę. Jedynymi obrazami jakich nie oglądam tam, to animowanych oraz polskich, ponieważ mam cholernie duże problemy ze słuchem.
  • Odpowiedz
@hacerking: W recenzji wymieniasz między innymi Lights Out, który jest moim zdaniem wybitnie słabym filmem. Niby mamy "ukradziony" pomysł a i tak nie potrafili go wykorzystać. Jakaś głupia baba która miała chorobę (poza psychiczną) nie lubiła światła no i znikła a potem atakuje ludzi ale tak żeby im przypadkiem krzywdy nie zrobić.

Film nie ma za grosz klasy ani klimatu w dodatku zakończenie łatwo przewidzieć. Dlaczego tak narzekam? Bo przy każdym
  • Odpowiedz
@komarrek: Nie jestem fanem horrorów, więc dlatego "Lights Out" mi się spodobał.
Gdybym był fanem tego gatunku i przerobił wiele filmów grozy, to pewnie też bym się nie jarał nim.
  • Odpowiedz
Nie bierz do siebie moich narzekań,m po prostu rozczarował mnie ten film i tak sobie smęcę ale za to gorąco polecam Zniknięcie na siódmej ulicy. Film z klimatem w którym to nie wyskakiwanie z szuflady straszy. Ale jeśli masz problemy ze słuchem (coś tam pisałeś o tym) to słabo bo część klimatu robi właśnie muzyka.
  • Odpowiedz