Wpis z mikrobloga

@wafel93: z mojej strony polecić mogę Daelim Daystar. Miałem kiedyś moto tej marki, jakościowo wypada porównywalnie do Yamahy czy Hondy a jest zwykle kilkadziesiąt procent tańsze. Pojemności 125 nie kupuje się na lata, moim zdaniem za różnicę w cenie między Daelimem a Yamahą warto kupić ciuchy, które będą dobrej jakości.
@Kick_Ass
@wafel93 nie bierz pod uwagę Rcr'a. Miałem to gówno. Motocykle które bierzesz pod uwagę to bardzo dobry trop. Którego byś nie wybrał będziesz raczej zadowolony o ile nie trafisz na zaniedbany egzemplarz. Junakow, Rometow i innych chinoli nie kupuj. Miałem styczność z tym...
@wafel93 a Tam, jakość nowych modeli bije na głowę pierwsze wynalazki z Chin, ją tam wolę kupić świeży motocykl który dopracuje i dotrę tak jak lubię,a nie zajechanego kondona po 3 czy 4 glebach. Ale co kto woli.

@Sleepwalker musiałeś słabo trafić,albo nie zadbales odpowiednio po zakupie. Z tego co ludzie na forach piszą to jest to dopracowany motocykl.
@wafel93: Też szukam czegoś na początek, co powiecie o Suzuki Intruder VL125 ?
RCR też mi się podoba, ale widzę opinie takie jakich się spodziewałem :P
W sumie chciałbym moto rekreacyjnie, ale też korzystałbym czasami na dojazdy do pracy, więc tu też mam jedno pytanie:
czy takie moto należy jakoś dłużej rozgrzewać przed jazdą ? Jak patrzę na ludzi na skuterach, to zazwyczaj leci kop i jazda od razu.
Kwestia czy