Wpis z mikrobloga

#pathofexile Pobrałem, zaczynam. Myślę kim grać, na necie jest ogrom informacji, OGROM. Niestety się nie pokrywają i mówię tu o "tematach" z ostatnich kilku miesięcy. Doradzicie coś? Jakaś sugestia pod dobry dmg close-range i caster'a ? Oglądając filmiki CHYBA podobają mi się totemy. Lubię trudne postacie, ale z trudem dzieki któremu można wycisnąć więcej niż z prostych postaci.
  • 10
@equu popykałem w to kilka wieczorów ze dwa miechy temu.
To jest hardcore nie dla tego że gra ma to w opisie. Tu #!$%@? idąc nie w tę gałąź jest na porządku dziennym.
Nie wiem jak z resetowaniem gałęzi, ale do tanich nie należało.

Na forum sa linki do iinteraktywnej mapy skilli, nie mam tego pod ręką.
@equu bez sporej wiedzy o grze poruszanie sie po drzewku jest trudne ale potem idzie docenic pewna dowolnosc w drzewku a forum buildy stanowia tylko template pod twoja postac bo nie liczac uniq itemow i mirror itemow nie spitkasz identycznego eq i podazanie identycznym drzewkiem co ktos inny nie jest optymalne
@kysko
@equu
Tu jak rzadko trzeba myśleć o końcowym buildzie bo różnica w dps i hp będzie znaczna. Do tego wybór broni juz przy 20lvlu może okazać się fatalny.

Klimat samej giery jest ok, ale typ rozgrywki mocno nie w porzo. W szczególności jak nie grasz za często.
@Dibhala: Gra po prostu nie jest dla ciebie. Z definicji jest dla bardziej hardkorowych graczy, a nie takich, co pograja kilka godzin na kanapie przy konsoli.
To tak jakby porownac magic the gathering do hearthstone. Niby obie to karcianki, ale celuja w zupełnie inny typ graczy.
@equu: Nie do końca. Grasz gotowym buildem, żeby mieć jakiś cel i się go trzymać. Duża ilość wyborów nie oznacza calkowitej dowolnosci. Idąc w