Wpis z mikrobloga

#konsola #xbox #xboxones #xboxone #kupowanie #olx #uzywane

Hej, zdecydowałem się na kupno konsoli xbox one s. Póki co najlepsza oferta jaką znalazłem to używana konsola xbox one s. Za 1350 zł jest do zoferowania:

Konsola Xbox one s 1tb,
2 pady do gry,
EA Acces do lutego 2018,
headset,
GTA IV, GTA V
BF1 z dodatkami,
DISHONORED DEVINITIVE EDITION,
wszystkie części GEARS OF WAR prócz części 4,

Do tego konsola kupiona w styczniu tego roku z 2 letnią gwarancję w mediamarkt.

W mojej opini okazja. Co myślicie? Proszę Was o pomoc, i do tego jak się zabrać do kupowania, co sprawdzić na miejscu u tego człowieka? Co mu powiedziec? Nigdy nie miałem konsoli, do tego nigdy nie kupowałem na OLX, ani nic używanego. Nie wiem jak się do tego zabrac HELP!
  • 15
Ale to wersje 500GB. Myślisz, że na 1 TB też wejdą dobre oferty? Jak długo będzie trzeba czekać na zmianę cenową? Nie pali się niby, ale trochę się już napaliłem na te konsolę (ʘʘ)

BTW. Zerkałem na oferty na amazon.de Jak wygląda zamiawianie przez niemieckiego amazona? Wysyłka do Polski w przyzwoitej cenie? I kupując konsole wszystko otrzymam w Polskiej w wersji w ustawieniach i w sumie bez różnicy
@spawel92: gwarancje tak czy siak realizuje Microsoft, który daję 2 lata. Wersję możesz zamówić sobie z japoni i będziesz miał polskie menu, ponieważ to jest ustawiane na poziomie konto/konsola.

Lepiej kupić wersję 500gb (ostatnio była za 200 euro na amazonie z Fifą 17 w bundlu) i dokupić dobry dysk zewnętrzny.

Jeżeli ktoś oferuję Ci gry w wersji cyfrowej do konsoli (na końcie) to nigdy takiej oferty nie bierz za plus. Za
@spawel92: jeśli to gry cyfrowe to nie mają żadnej wartości. Przecież nie będziesz grać na nie swoim koncie. Znając takich handlarzy to te gry też pewnie kupił na allegro w postaci jakiegoś lewego konta. Kompletnie nie opłacalna oferta.
Czyli tylko wersja pudełkowa wchodzi w gre rozumiem. Współpraca z dyskiem zewnętrznym jest bezproblemowa? Przykładowo 500GB+1TB zewnętrzny będzie działało tak jakby konsola miała 1,5TB?

Jeśli kupowałbym z Amazona to razem z padem dodatkowym, goldem na rok, oraz EA acces wychodzi mnie aktualnie 1415 zł. Czy to jest dobra oferta, czy rzeczywiście w związku z "premierą" #xbox #scorpio 11 czerwca będą one taniec w maju na przykład? Ktoś zna się na zasadach rynku
@Greiz: Zastanawiam się czy rzeczywiście warto kupowac ten 1 TB, bo za różnice cenową między 500GB czyli prawie 250zł mogę kupic dysk 1TB, który kiedyś sam w sobie może przydac się do przechowywania danych, a oprócz tego mam wtedy 1,5GB na gry.
@Greiz: Nie przyuważyłem 2 kontrolera, ale nie przyuważyłem też, że to funty czyli 1350 za konsole z dwoma padami, 1 TB pamięci i Forzą. To już wolę zestaw z fifą za 935zł z amazon+kontroler 200zł+dysk 1TB 220zł=1355 ;)