Wpis z mikrobloga

#danielmagical #magicalnienagrani #oswiadczenie

Tak w sumie linczujemy wrogow magicala ale chcialbym zwrocic uwage na jedną rzecz:
Co z tego że tracą partnerów itp. skoro dzięki tym mailom, nakręca im się drama i mają więcej wyświetleń na chociażby streamach. Bo wydaje mi się że 90% mirko uważa, że kopiemy leżącego, a chyba jednak tak nie jest. Medusa ma ~6000 widzów na streamach, a Rafonix ma ~3500, nie wiem czy Isamu streamuje ale jakby zaczął to pewnie też by miał pokaźne liczby. Można powiedzieć że i tak to się nie równa z magicznym danielem ale powiedzcie sobie szczerze czy ktoś z was wgl słyszał o tych ludziach? Bo ja osobiście się dowiedziałem o nich przez "dymy". Kij z tym że Ci cali gówno-partnerzy się od nich odwracają bo pewnie zbijają teraz lepsze pieniądze od dotacji, kij z tym że wykreślają ich z jakiś gówno-eventów bo te cale dramy pewnie im więcej dają fejmu.

Jak mamy linczować to trzeba zmienić taktykę bo wy się cieszycie, a oni jeszcze bardziej xD
  • 4
@japecznikow: Masz rację, oni lepiej na tym wyjdą niż przed tą całą akcją. A pewnie za jakiś czas sprawa przycichnie i Medusa i ten drugi wrócą do sieci i tyle będzie po rewolucji. Zabolało by ich tylko usunięcie kont z Youtuba.
@japecznikow: śmieszne telefony i tak wymrą śmiercią naturalna, tylko miesiąc później. A meduse dupke i kieszeń bardzo boli partner i te eventy, Rafonix się #!$%@?ł srogo. Takie wyrwanie z beztroski + wizerunkowo potracili. Myślę że warto było. Już całkiem inną kwestią było to, że to youtubowe napięcię musiało pęknąc i się rozładować. Medusa dodatkowo pokazał że nikt nie #!$%@? Daniela, ale go nie przekupi bo ten to zaraz wygada i gorzej