Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest, że tylko na wykopie single płci męskiej (nie wszyscy, ale większość) zachowują się wbrew logice.
Narzekają, że nie mają dziewczyny, ale jednocześnie podkreślają że nie będą się zachowywać jak jakiś samiec alfa by dziewczynę zdobyć.
Gdzie tu logika. Tak twierdząc sami pokazują, że dobrze wiedzą, że właśnie bycie samcem alfa pomaga w zdobyciu dziewczyny, a jednocześnie sami się przed tym wzbraniają. Przecież sami sobie szkodzą.
Dlaczego mówicie: będę szukał tej jednej na milion, która akurat woli spokojnych cichych chłopców którzy nie dają się zauważyć? I czekacie latami na tą jedną jedyną jednocześnie latami narzekając na samotność.
Dlaczego nie powiecie sobie: od dziś będę samcem alfa, poznam wiele kobiet, z wieloma się umówię, nabiorę doświadczenia, będzie mi łatwiej spotkać tą jedną jedyną właściwą?
Nie rozumiem tego, sami unikacie możliwości poznawania kobiet, jeśli się tak wzbraniacie przed przestawieniem się na tryb "samiec alfa".
Zaraz ktoś napisze, że z tym trzeba się urodzić. Nie, nieprawda. Przecież nie chodzi o to by mieć całkiem inną osobowość, ale po prostu pewne zachowania w sobie zmieniać, to się da zrobić, tylko trzeba się otworzyć na zmiany. Zachowanie, mowa ciała, gesty, tematy rozmów, treść rozmów. To wszystko da się zmienić.

A tak przy okazji, Dziś widziałem tutaj wpis chłopaka który napisał, że nie rozumie po co ludzie tańczą, po co to robić w ogóle. No właśnie. I to ma być samiec alfa? Jak on porwie dziewczynę do tańca, skoro sam nie wie po co? Mogę się założyć, że to prawiczek który nigdy nie miał i raczej nigdy nie będzie miał dziewczyny. I właśnie prawiczki mają takie podejście - po co to, po co tamto, najlepiej nic nie robic, najlepiej nie uwodzić kobiet.

#tfwnogf #podrywajzwykopem #stulejacontent #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: twoja wartość jako samiec alfa byłaby zerowa gdyby wszyscy nimi byli, to po pierwsze. Dwa istotne cechy charakteru które stanowią o tym że ktoś jest uznawany za samca alfa to wynik srodowiska w którym się wychowałes, twoich doswiadczen (głównie pozytywnych) w życiu i z płcią przeciewna, uwarunkowania genetycznego i pewnie wielu innych aspektów z których raczej żaden nie jest postanowieniem że od dzisiaj jestem samcem alfa.
Rzeczy które opisujesz że
@AnonimoweMirkoWyznania @Caddox ma rację.
Z drugiej strony trochę więcej pewności siebie lub chociaż próbownia wyjścia do dziewczyn w typie który Cię interesuję. Mogło by pomóc, bardziej niż posty tutaj i narzekanie na złe różowe.
@Nito: Wychodzenie, gadanie - zawsze spoko. Ale przy tym powinno się pozostać zawsze sobą. No chyba, że komuś zależy na przelotnych znajomościach, ma przyciągającą fizjonomię i dla seksu jest w stanie trochę poudawać.
anonim: @thisisjustaccount - "Rzeczy które opisujesz że są dla ciebie oczywiste (taniec) i dziwisz się jak inni chcą 'uwodzic' kobiety bez tego. Otóż nie każdy wie co należy robić i jak się zachowywać aby się kobietą przypodobać" - No właśnie dlatego o tym mówię, że zamiast pisać że nie będę taki jak samce alfa, to właśnie żeby ich podpatrywać i brać z nich przykład. Skoro widzę że samce alfa sobie dobrze
anonim: @Caddox - nikt nie mówi żeby się męczyć i udawać kogoś innego, nie zrozumiałeś. Chodzi o to by zmienić swoje niektóre zachowania, swoją mowę ciała, swoje podeście, sposób rozmowy z kobietami, itd itp. To nie jest udawanie, tylko po prostu zmiana na lepsze. Ale skoro lepiej się nie zmieniać i nadal tkwić jako przegryw...

Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania: czyli jak będę podpatrywał DJ-ów to nauczę się robić muzykę ? Niektórym jedne rzeczy przychodzą naturalnie a inni nie mogą się ich za noc nauczyć tak samo jest z podryeaniem albo jesteś dobry albo widać że to wszystko co robisz jest sztuczne i lepiej jakbyś w ogóle nie nlzaczynał.
Co do bezrobotnego to tak, ma taką możliwość o ile warunki pozwalaj. Ja nie urosnę, nie poprawie twarzy ani nie sprawie
OP: @Caddox - wybacz, absolutnie nie chciałem nazwać Cię przegrywem. Przegrywem nazywam ludzi (jak w pierwszym wpisie pisałem), którzy po prostu latami narzekają że żadna ich nie chce, a nic nie robią w tym kierunku. A jeśli ktoś po prostu jest singlem i nie narzeka z tego powodu, to wszystko ok.

Zaakceptował: Asterling

mads: Odpowiedz jest prosta. To po prostu trudne. Zmiana swojego typu osobowosci jest trudna. Drastyczna zmiana swoich zachowan jest trudna. Kazde zachowanie ekstrawertyczne, zwlaszcza w stosunku do obcej osoby, kosztuje spokojnych introwertykow sporo wysilku.

Dorobienie sie szesciopaka na silce jest trudne. W sensie: nie wystarczy pojsc tam dwa razy. Nie wystarczy przez godzine o czyms poczytac. To wymaga dyscypliny i miesiecy treningu i (oczywiscie) odpowiedniej diety.

Zdobycie dobrej pracy jest tez
MeksykańskaAzjatka: Miał ktoś styczność z ekonomią lub zarządzaniem na UJ?
Może powiedzieć coś o tych kierunkach?
Nie satysfakcjonuje mnie inżynier podrzędnej uczelni, chciałbym zmienić pracę i przenieść się do Krakowa, jednocześnie coś studiując.

#krakow #uj

Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania: Może dlatego, że chcą być wobec siebie fair, być po prostu sobą i nie pajacować? Pewnie powiesz, że w takim razie niech tacy ludzie wybierają między ideałami a kobietami. Wiedz jednak, że nie wszyscy wyrzekną się własnej godności byle tylko zamoczyć.
A tak przy okazji, Dziś widziałem tutaj wpis chłopaka który napisał, że nie rozumie po co ludzie tańczą, po co to robić w ogóle. No właśnie. I to ma być samiec alfa? Jak on porwie dziewczynę do tańca, skoro sam nie wie po co?

@AnonimoweMirkoWyznania: A ty wiesz po co czy tylko tak się wymądrzasz?

No właśnie dlatego o tym mówię, że zamiast pisać że nie będę taki jak samce alfa,