Wpis z mikrobloga

Mirki od tagów #gunboners #projektdedal #bron #strzelectwo - pomocy.

Szukam rysunków technicznych (czy tam grafik projektów) broni. Obiecałem siostrze, że urządzę siostrzeńcowi pokój i chciałbym powiesić na ścianie w antyramach takie grafiki. Szukałem w manualach broni ale w większości są tam czarno białe zdjęcia - zupełnie bez klimatu. Interesują mnie beryle, ar15, może jakieś usp czy glocki - w zasadzie dowolne współczesne giwery.

  • 5
  • Odpowiedz
A... zapomniałem dopisać: jasne, przeszukuję google w kierunku: "gun blueprints" ale totalny miszmasz znajduję i to w niskich rozdziałkach :/
  • Odpowiedz
@neo_vir: alternatywnie możesz zainstalować sobie na steam: world of guns gun disassembly i porobić jakieś ciekawe sceenshoty, można dowolnie obracać bronie, rozkładać na części, włączyć widok x-ray na wybrane części itp., grając za free chwilę zajmie zanim odblokujesz interesujące modele ale wg mnie to dobra opcja. Nie wiem czy dostaniesz gdzieś konkretne i dokładne rysunki bo pewnie części są chronione patentami, dostępne są natomiast rysunki broni rozebranej na części pierwsze -
  • Odpowiedz
@b69: znalazłem kilka fajnych w niskiej rozdzielczości... tyle dobrego, że jeden rysunek jest bardzo ładny, więc gdyby miał mi ktoś przerysowywać na krzywe to mam fajny referent
@ShutUpMeg: patrzyłem na to, ale tam są modele 3d tylko chyba (przynajmniej tak to widziałem) a ja chcę się poruszać w stylistyce rysunku technicznego :)
@avltree: jw. - dużo zdjęć, ale nic co mogłoby mi się przydać :P

Znalazłem jeszcze stronę the-blueprints.com
  • Odpowiedz