Wpis z mikrobloga

tl;dr Odbędzie się ekskluzywny turniej w CS:GO z konkretnymi nagrodami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siema Mircy,

Mamy zaszczyt ogłosić pierwszą edycję Wypok Cup #1 (WC ( ͡° ͜ʖ ͡°)) specjalnie dla wykopków (informacja o turnieju została opublikowana wyłącznie na wykopie).

Co rozdajemy?
Nic, tym razem trzeba wygrać.
#nierozdajo

Ile to kosztuje?
Nic, wstęp jest za free.

Komu nagrody?
Gracze z trzech zwycięskich drużyn zostaną obdarowani. Drużyny będą liczyć 5 graczy. Mecz o 3 miejsce jest w planach imprezy.

Kiedy?
28.04 (piątek), godz 17:00. W przypadku dużej ilości zgłoszeń finały rozegramy w sobotę.

Nie masz z kim grać?

Jeśli nie masz swojej wymarzonej 5-tki, zawsze możesz znaleźć kogoś na wykopie pod tagiem #wypokcup

Po co tu jesteśmy?
Bo lubimy organizować turnieje i chcemy Wam zrobić dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zbierzcie całą 5-tkę i zapiszcie się tutaj:
cme.gg/s/wc1
Zapisy trwają do 28.04 16:30

#cmegg #wypokcup #csgo #esport

PS

Otworzyliśmy matchmaking 2v2. Wbijajcie i trenujcie przed turniejem!

ChallengeMeGG - tl;dr Odbędzie się ekskluzywny turniej w CS:GO z konkretnymi nagrodam...

źródło: comment_FBC7k6Uei2Yh3tjWh6NIMdE1rDqVqAtz.jpg

Pobierz
  • 54
@iedrzei: @RayColl_PL: true, to jest cup a nie jakiś turniej xd siadasz i grasz, a skin za #1 jest wart te ~9euro więc spoko, na mirkocupie dla finalistów było 10e na g2a i kluczyk, a tam trwało to o wiele dłużej więc nie wiem z czym ten ból dupy o nagrody które są całkiem w porządku
@Piaer: Bo to turniej dla bezrobotnych, a na dodatek nie dla ludzi, którzy cenią sobie quake beta, bo akurat w tych godzinach servery wstaną, więc ani mi się śni pykać w jakiegoś CS'a - inna sprawa, że o 17 to 90% znanych mi grajków jest jeszcze w pracy, albo kończy prace.

@ChallengeMeGG: Godzine zmiencie na pozniejsza (serio bedzie problem z obecnoscia), ew. przerzucie na sobote, a najlepiej na poniedziałek to