Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie... Mam ochotę na grę. Pograsz ze mną ? Zapraszam cię dzisiaj, o godzinie 14ej do rozegrania małej przygody tu na mikroblogu. Wymagania :

- musi ci się chcieć bawić, odgrywać jakąś rolę, udawać, aktorzyć, improwizować

- musisz mieć wyobraźnię

- ilość miejsc ograniczona, żadnej zieleniny, sorry ;]

Ważna uwaga : nie oczekuj stosów tesktu - to ty będziesz współtworzył opowiedzianą historię tak jak zechcesz i jak potrafisz.

Przewidywany czas gry - godzinka, dwie.

Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się tutaj. Start (jeśli będą jacyś chętni) o 14ej.

#gry #poprostujester #piszzwykopem
  • 404
  • Odpowiedz
@Shaki:

Jesteście z @bardzospokojnyczlowiek równi walorami fizycznymi, więc starcie byłoby dość ciekawe, ale ponieważ szarpiący cię człowiek poszedł oglądać ekran - jesteś wolny. Wędrujesz korytarzem w lewo, czy prawo - ponieważ wyjście prowadzi do rozwidlenia w obie strony ?
  • Odpowiedz
Słuchajcie, do głowy przyszła mi jeszcze jedna myśl, mianowicie - czy pokój strażnika nie mógł ulec obróceniu o jakiś stopień w sposób dla nas niezauważalny? Wówczas podmiana obejmowałaby tylko kąt obserwacji. @JesterRaiin: >co o tym sądzisz?
  • Odpowiedz
@JesterRaiin:

@Aswerus: - Masz te kartki i długopis? Te korytarze są jakieś jebnięte, może weź zapisuj w którą stronę idziemy, w filmach nigdy nie zapisują a potem się #!$%@? gubią.

AKCJA: Spoglądam w lewo i w prawo przed zdecydowaniem się na ruszenie w którąś stronę - co widzę?
  • Odpowiedz
  • 0
@JesterRaiin:

pada mi telson a do domu mam jeszcze z 1.5 h więc muszę odpuścić, miło było :) zafunduj mi godny koniec


Khe khe, powiedzcie Krystynie że będzie dobrze...

AKCJA: zaczyna się dusić
  • Odpowiedz