Wpis z mikrobloga

Jak każdy wpis w tym tagu (xD) zacznę od tego, że obejrzałem #13reasonswhy. Ogólnie serial jakich wiele. Na pewno nie zagości wśród moich ulubionych, ale też nie uważam tych 13 ocinków za jakąś strate czasu. Można sie było przy ich okazji troche pozastawiać się nad swoim życiem. Przechodząc do sedna fabuła momentami się troche przeciągała, ale jednak miało w sobie to coś, bo z odcinka na odcinek się jednak czekało na tę kolejną taśmę.

Jedyne co mnie martwi to to, że scenarzyści zostawili sobie duże pole manewru do zrobienia kolejnego sezonu. Zostało sporo wątków niedokończonych, a nie wróże im powodzenia w drugim sezonie.

I na pewno dużym plusem jest soundtrack. Jakoś tak mi bardzo podpasował, a już szczególnie ta 'jedyna wolna' piosenka od Tony'ego, a jak wiadomo "Tony has a great taste" :D
Patey - Jak każdy wpis w tym tagu (xD) zacznę od tego, że obejrzałem #13reasonswhy. O...
  • 4
Jedyne co mnie martwi to to, że scenarzyści zostawili sobie duże pole manewru do zrobienia kolejnego sezonu. Zostało sporo wątków niedokończonych, a nie wróże im powodzenia w drugim sezonie.


@Patey: przecież to jest tyle ile w książce było tylko ksiązka dzieje się przez jedną noc