Wpis z mikrobloga

Ciekawostka: 70% Turków mieszkających w UE poparło wprowadzenie w Turcji sułtanatu. Wróć, miałem na myśli systemu prezydenckiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wynik znacznie lepszy dla Erdogana, niż w samej Turcji.

Ja jebię, Europa swoimi wartościami radykalizuje muzułmanów znacznie bardziej niż Bractwo Muzułmańskie bardzo aktywnie działajace w Anatolii XDDDDDD

##!$%@? #turcja #bliskiwschod #bekazlewactwa #europa
  • 22
, że ze względu na sposób głosowania za granicą głosowali bardziej zmotywowani Turcy.


@KnightNostalgia: twierdzisz, że większą motywacją do głosowania kierują się osoby których zmiany wprowadzone przez to głosowanie nie dotyczy, niż osoby, których całe życie zależy od tegoż głosowania?
epickie zwyciestwo idei integracji mulikulturowej


@arczer: nie zapominaj o zachodnich wartościach, bo najwyraźniej ci co żyją w krajach, w których prawo ustanawia się na ich podstawie, mają do tych wartości gorszy stosunek niż ci, co żyją w państwie, które nigdy ich nie doświadczyło.
@Tical25: Turcy w UK i paru innych krajach zdecydowanie zagłosowali na nie, ale np w Niemczech, Belgii i NL na tak głosowało jakoś 70-80%. A czego to wynika? Bo Turcy, którzy tam mieszkają to głównie emigranci z biednych, konserwatywnych rejonów Centralnej i Wschodniej Anatolii, i to głównie byli prości, niewykształceni ludzie. Znajomi z Turcji zawsze się śmiali, że TurkoNiemcy głosują za AKP bo oni w Turcji nie mieszkają i robią to
Natomiast Ty stwierdzasz, że znasz odpowiedź (pewnie zapomniałeś o dodaniu linków do tych badań).


@KnightNostalgia: w nauce uznaje się względną równość kobiet i mężczyzn, dlatego zazwyczaj uważa się, że do większości spraw podchodzą podobnie, a jeśli coś trzeba udowodnić, to różnice u płci a nie równość.

Czyli jeśli nie ma dowodów na to, że kobiety głosują jakoś szczególnie inaczej niż mężcyźni, to przyjmuje się, że głosują bardzo podobnie.
@Tical25:

Czyli jeśli nie ma dowodów na to, że kobiety głosują jakoś szczególnie inaczej niż mężcyźni, to przyjmuje się, że głosują bardzo podobnie

No jak na mój nos należałoby nie przyjmować żadnego z tych stanowisk, natomiast Ty twierdzisz co innego, więc jakiś link do Wikipedii by się przydał, bo to całkiem egzotyczna idea dla mnie.

do czego źródła? Do tego, że udowadniać trzeba ekstrema i teorie rewolucyjne

Jak dla mnie wypadałoby
to ja czekam na badania uzasadniające, że

Europa swoimi wartościami radykalizuje muzułmanów znacznie bardziej niż Bractwo Muzułmańskie bardzo aktywnie działajace w Anatolii XDDDDDD


@KnightNostalgia: to jest obserwacja, a nie badania.

Jak dla mnie wypadałoby udowadniać stwierdzenia niezależnie od tego czy są ekstremum.


To, że księżyc nie jest zbudowany z ogromnej kulki sera, też trzeba udowadniać? Dopóki nie ma badania na jakiś temat, uznaje się za prawdziwe najprostsze możliwe wytłumaczenie.