Wpis z mikrobloga

Jak ja kisnę czasami z tego jak tutaj zmieniają się nastroje, wykopkom zaczyna powoli się nudzić kolejna zabawka. Już ktoś wrzucił rzekomy dług Gochy 700zł, a może to być tak naprawdę i 170 000, już niby Danielowi odwaliło od hajsu, już się zmienił, już to nie to samo...no #!$%@? żal na to patrzeć, czy ktoś tu w ogóle ogląda ten stream dla rozrywki i nie spina o to tyłka? Czy wszyscy oczekujecie cudu, że...no właśnie, każdy ma inny pomysł na jego życie. Wykopkom nie dogodzisz. Isamu i tak zostanie z partnerem i niedługo będzie się z was śmiał jak Zbyszek Stonoga, bo masa z was jest jak ta chorągiewka na wietrze. Szkoda strzępić ryja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- #danielmagical
nofaktycznie - Jak ja kisnę czasami z tego jak tutaj zmieniają się nastroje, wykopkom...

źródło: comment_ZEV5ys62VWz9tEKRabs9TZshPYJ8OTVe.jpg

Pobierz
  • 10
Isamu i tak zostanie z partnerem i niedługo będzie się z was śmiał


@nofaktycznie: A ty myślisz, że on zarabia bezpośrednio od partnera? To partnerstwo ciągnie od niego % z reklam. W zamian załatwia za niego większość spraw reklamowych. Jak w świat pójdzie zły obraz Szymonka to żadna firma nie będzie chciała psuć sobie PR przez jego twarz.
@nofaktycznie hehe. Ja ogólnie nie siedzę w tym, ale że nie czarnolistuje a czytam gorące to chcąc nie chcąc jestem w temacie. Już na początku jak rozkręcała sie ta niezdrowa fascynacja, w mocnych oparach fanatyzmu- było wiadomo że trwnd się odwróci. Ta społeczność jest bardzo przewidywalna, i praktycznie każda gloryfikowana tu gwiazda - kończy podobnie. Przykładów mamy wiele i pupile wypoku spadają z wysokiej skały swojej popularności. Może jest to i śmoeszne