Wpis z mikrobloga

Niedawno sobie przyswoiłem nowego Pitbulla (ten podtytuł to jakaś kpina) no i muszę przyznać, że całkiem przyjemnie mi się go oglądało. Poszatkowane to, pocięte, miliard niepotrzebnych wątków i teksty Marcina Opałki po których człowiek robi rundkę po pokoju z zażenowania - pomimo tego wszystkiego, nowa produkcja Vegi przypadła mi do gustu. Wiadomo, że Zuza, Drabina czy Jadźka do Benka, Metyla i Desperskiego nie mają nawet podjazdu - to zupełnie nie ta liga.

Sam mocno ubolewałem nad tym w którym kierunku skręciła seria - "Niebezpieczne Kobiety" z oryginalnym Pitbullem oprócz osoby reżysera i postaci Gebelsa nie mają wspólnego kompletnie nic. Oglądnąłem najnowszą część z pełną tego świadomością i film zrobił na mnie całkiem niezłe wrażenie. Sebastian Fabijański w roli Remigiusza Cukra - ka-pi-tal-ny. Artur "Co ja będę z tego miał" Żmijewski mógł zjeść drugi plan, jednak nie miał okazji tak naprawdę się wykazać. Jeżeli chodzi o żeńską część obsady to Kulig, Dereszowska, Bachleda-Curuś i Cielecka podołały, nie mam żadnych zastrzeżeń. Co do ścieżki dźwiękowej to Targosz w Nowych Porządkach zawiesił sobie bardzo wysoko poprzeczkę, tym niemniej całkiem w porządku.

Po tym co odwalił Vega w 2016 - dozgonny szacunek dla niego. Gościu od początku swojej kariery ma nie po drodze z PISF-em, na swoje produkcję nie bierze od państwa złamanego grosza, a zjada Box Office za ostatni rok. Teraz robi kolejny film - tym razem o polskiej służbie zdrowie i pewnie znowu rozbije bank. Jego produkcjom można zarzucić wiele w warstwie merytorycznej, natomiast pod względem kasowym są one wręcz niedoścignione.
SZACUNEK PAN VEGA!

#pitbull #film #filmpolski #niepopularnaopinia
Pobierz MartinMartinez - Niedawno sobie przyswoiłem nowego Pitbulla (ten podtytuł to jakaś kp...
źródło: comment_8Yao7SQtR1Xb06eRhhpQGZWHOSVIBfU4.jpg
  • 7
@zourv: Też jestem ciekaw, bo Oświeciński i Stramowski stwierdzili że skoro Vega out, to oni w kolejnej części nie zagrają (nie żeby mi było z tego powodu szczególnie przykro). Grabowski też odmówił. Więc kto ma niby pojawić na ekranie, by zachować jakąkolwiek ciągłość serii (w przypadku tych nowych Pitbulli Igor, Barszczyk czy Gebels gdzieś się tam się w tle przewinęli)? Wskrzeszą Desperskiego, Metyla albo Nielata? Nie ukrywam, że również jestem ciekaw
@MartinMartinez mógłby wziąć barszczyka, kmieciaka, tego lysego dawnego naczelnika (można mu dac np 'polityczne' stanowisko w cba czy gdziestam ). I stworzyć jakieś nowe postacie tylko lepiej żeby były bardziej "normalne" niż majami. to akurat mu wyszło np w glinie, gdzie ci wszyscy policjanci to normalni ludzie bez irokeza ;)