Wpis z mikrobloga

Wykopki to jednak plankton. Przez lata nie przeszkadzało wam że jakiś karzełek jest typowym wsiowym Sebą. Że jakiś inny debil, z głosem jakby miał zbyt ciasną bieliznę bluzga i mówi że kogoś zabiję. Bo hehe #polskiyoutube hehe.
Ale teraz nagle wszyscy są obrońcami moralności. Walczą o dobre maniery i żeby dziatw nie demoralizować. I żaden się nie przyzna że #!$%@? chodzi o moralność, tylko chcecie udupić wrogów waszej nowej maskotki. Która wcale nie jest dużo mniej patologiczna od tamtych. Hipokryzja over 9000. #gorzkiezale #danielmagical #niepopularnaopinia
  • 15
@Cogres: Nie wuj do tego. Skoro piszecie o czyszczeniu youtubea z patologii żeby na jej miejsce wstawić kolejną tę lepszego sortu. To każdy może wytknąć wam hipokryzję.

Trochę mniej "spiny" a więcej godności wypokowicze. Piszecie o moralności "biednym kwiecie" polskiej młodzieży która jest podatna na tę patologię. Walczycie,walczycie a to wszystko zaraz strzeli. I cała wasza czystka z patologii polskiego youtubea wybije jak szambo.
@Cogres: Robicie co chcecie? Widać już wam palma odwaliła. Bożki z polandii się znalazły konstruktorzy rakiet,naukowcy,lekarze,policjanci. Cały świat "klenczon" przed wypokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko chcecie udupić wrogów waszej nowej maskotki


@duncanidaho2: wykopkom zawsze chodzi o to aby kogoś udupić/zgnoić/znieważyć, sam kiedyś wywołałem aferę i rzucali się niemal z pięściami. jeden nawet wysłał mi swoje zdjęcie na priv bez koszulki z nibymięśniami jak to mi nastuka za to że...


( ͡ ͜ʖ ͡)