Wpis z mikrobloga

KIM JESTEM? DOKĄD ZMIERZAM?
Każdy Mirek zadaje sobie to pytanie w przerwach pomiędzy spamowaniem na #gownowpisgownowpis i oglądaniem DanielaMagicala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobry ziomek XEN00N przychodzi Wam z pomocą, chcąc w zamian Waszego czasu, atencji i plusów.
OPOWIADAŁEM WAM KIEDYŚ O MOIM ZIOMECZKU który prowadzi szeroko rozumianą działalność naukową w zakresie #psychologia. #nauka znów Was potrzebuje, a możecie przy okazji mieć z tego coś całkiem fajnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż kwestionariusz, o wypełnienie którego Was za chwilę poproszę to szerokie i wielowątkowe badanie osobowości z którego naprawdę można się dowiedzieć czegoś ciekawego o sobie - wygląda to jak opis tych gównianych ankietek z Internetu co mają nam powiedzieć prawdę o naszym wnętrzu, ale w tym przypadku cały bajer polega na tym, że badanie jest skonstruowane w oparciu o solidną wiedzę naukową i podpisuje się pod tym Uniwersytet Wrocławski, więc udział w nim na pewno będzie ciekawym przeżyciem - oczywiście każdy badany otrzyma opracowanie swojego kwestionariusza, więc można powiedzieć ze to takie #rozdajo i to bardzo nietypowe, bo wszyscy wygrywajo!
Wiem że #zebroplusy ale czego się nie robi dla wyższego dobra xD
TU MACIE ANKIETKĘ, badanie jest dość długie (koło 25 minut), ale bardzo angażujące i ciekawe, więc się nie wynudzicie xD
A, no i ten. Nie pierwszy raz i nie ostatni zasięgam Waszej opinii, właśnie zaczyna się sezon na magisterki, więc pobawię się trochę w TNS Polska i pomogę znajomym z ogarnianiem badań. Wiem że nie autorski ale ja już się gubię w meandrach Wypoku więc będę se tak tagował bo mogę - zapraszam do tagu #mirkoopinia wszystkich, którzy uważają że ich opinia jest istotna xD
Z fartem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3