Wpis z mikrobloga

@Akuzativ: Hipokrytami są osoby który wysyłają SMSy z myślą że mogą temu magicalowi pomóc. A to przecież tylko przedłużanie waszego spektaklu. Albo narzekają jaka to wielka bieda ich dotyka.

Ale sprzed hype na wykopie nikt tam biedny nie był, ubranka były zawsze, odstawali od normy ale teraz to już chyba przesadzają.
@PepeKing: bo wieksi twórcy złapali taki ból dupy że aż mnie to bawi, wybili sie na patologii tak samo jak on i robią problemy bo ma wiecej wyswietleń i dostaje tyle kasy w dzień ile oni w miesiac , magical też nie bedzie trwał wiecznie a to odpowiednia okazja żeby troche wyczyscic yt z brudów.
No i ja się cieszę, że mogę ten spektakl przedłużać, skoro lubię oglądać jak odwalają. Tak samo oglądając TV, podbijam słupki oglądalności i jest więcej sezonów danego serialu.
@PepeKing: Może tak jest, ale po co ingerowali w to co robi daniel? mają za swoje, mam nadzieje ze daniel troche ogarnie rodzine i skonczy sie na kociołkach menelixa bez grubszych odpałów. Co do nowych twórców to bedzie trzeba selekcjonowac bo patologia na streamach czy filmikach ma swoje granice, sam nie wiem jak to bedzie wygladac.