Wpis z mikrobloga

Gdzie otworzyć swoje pierwsze konto bankowe? Zależy mi na tym żeby było bezpłatne w użytkowaniu, tj. żadnych miesięcznych opłat za prowadzenie rachunku i za kartę. Są takie? Coś czytałam o #nestbank ale się nie zagłębiałam. Polecacie ten bank, może jakiś inny?
#pytanie #bankowosc #kontobankowe
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sydica: jeszcze kilka lat temu sporo banków miało konta za absolutne zero, choćby mBank czy Alior a teraz trzeba robić jakieś obroty kartą żeby mieć za free. Niby nie są to duze kwoty, ale dla młodzieży to i tak dużo. Z tych mi znanych to chyba faktycznie tylko nestbank, ale już od jakiegoś czasu nie śledzę rynku kont, bo mam 3 i mi starczą ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Sydica A to z takim się jeszcze nie spotkałam. Jeśli będziesz mieć regularny wpływ + przyzwyczaisz się do płacenia kartą, to jedne większe zakupy spożywcze i już jest bez opłat.
  • Odpowiedz
@Sydica: Konto w PKO dla młodych (do 26 roku życia) jest bez żadnych opłat jeśli zrobisz miesięcznie 5 dowolnych transakcji kartą na byle jaką kwotę.
T-Mobile Bankowe też jest za darmo, jeśli ma się naklejkę zbliżeniową (wtedy jedyna opłata jaka jest to 15 zł za wydanie takowej). ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli ma się standardową kartę, to wtedy jakieś opłaty już są.
Nie wiem jak z
  • Odpowiedz