Wpis z mikrobloga

@ACLeague: Kwalifikacje Am:

@KYCu, co się stało? Tyle z nami jeździsz i regulaminu zapomniałeś? - back to pits i dalsza jazda dwa razy: 1h07m->1h12m, 1h17m. Byłby trzeci raz, ale wygląda jakbyś sobie tuż po ruszeniu przypomniał, że tak nie wolno. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pacbox, w poprzednim wyścigu zwracałem Ci uwagę i znowu to samo. - back to pits i dalsza jazda jeden raz: 1h12m->1h13m.
@ACLeague: PRO

49m 00s - @Erus - wjazd w dupę + napieprzanie we mnie aż nie zostałem wypchnięty całowicie poza tor. Na przedostatnim zakręcie kolega dodatkowo zaliczył divebomba na kimś, gdzie w sumie ostatecznie ja tez ucierpiałem. Pełny pakiet nagród już na pierwszym okrązeniu

52m 00s - @Wuza1337 - wjazd w dupę

1h 38m - Michał Pyzara - dive bomb, na szczęście widziałem go w lusterkach i widziałem co się święci.
@spunky: o kurde, na powtórce faktycznie wygląda tak, jakbym celowo cie zepchnął z toru (,) Zamuliłem, nie wyhamowałem, a potem starałem się w wypaść z zakrętu... chyba przyda mi się 2 tygodniowa przerwa, bo bardziej już nie mogłem #!$%@?ć :( Nie ma to jak udany debiut PRO :<
@Plupi: Ułamek sekundy po kliknięciu back to pits przypomniałem sobie, że zrobiłem źle. Następny zjazd już był poprawny. Sry Panowie ten automatyzm jest silniejszy ode mnie. Tego przycisku nie powinno wogole byc ....
@esk0: ja też. Nurkował nawet jak miał 0.5 sek straty przed samym wejściem w zakręt. Zawodnikowi przede mną identycznie w tym samym zakręcie lap później. Nie mam teraz jak zgłosić czasowo, bo święta poza kompem. Postaram się jutro wieczorem @ACLeague.
@ACLeague:

PRO:
49.37 L1T10 @dzbanek123 dive bomb 49.39: Qcor strzał z tyłu. Tutaj Dzbanek przesadzil i wladowal mi się pod łokieć, a Qcor wypchnął poza tor i rozwalił aero. Strata łącznie 4 pozycji + dostałem ostrzeżenie. W całym wyścigu uzbierałem 4 więc jak się okazało to zadecydowało o DT i stracie kolejnych pozycji..

56.34 @Mac47 wjeżdża we mnię przez co traci kontrolę nad autem i w następnym zakręcie zdejmuje mnie razem
@valencianista: to się okaże... Ja z ciekawości sprawdziłem zielonki w Am (ręcznie, nie z logów, w logach są na przykład ignorowane kary)... i z rozpędu resztę i wyszło jak widać.
@Plupi:

WilliamLawson ignored penalty pierwszy raz: log 21:35:42

WilliamLawson ignored penalty drugi raz: log 21:48:39


To był mój debiut i przyznaję się, nie ogarnąłem, że miałem czarną flagę tak jak bodajże @Mokrysedes (coś pisał na discordzie). Tak czy siak byłem ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tego wjazdu w Ciebie nie pamiętam właściwie za bardzo, ale wybacz.
@Plupi: Chciałbym przypomnieć koledze, że 1) w regulaminie nic na temat przekraczania tej linii nie ma, 2) mój wyjazd był w pełni bezpieczny, a 3) przy rzeczywistych zawodach, np. F1, zasady są zwykle podawane przez sędziów w czasie breefingu - różnią się pomiędzy torami. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ad 1) Nie pamiętałem żeby coś było, teraz też nie znalazłem - jeśli przeoczyłem, proszę o wskazanie odpowiedniego punktu.