Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną.
2. Umów się z fajną dziewczyną.
3. Spotkanie na +
4. Chcesz umówić się znowu.
5. Maciej Kot
6. Ona wyjeżdża na święta i wróci dopiero pod koniec kwietnia.
7 Sama proponuje Ci 25 albo 26.04 bo tylko wtedy ma czas póki co.
8. Akurat w te dwa dni masz wyjazd z uczelni.


Jak sobie pomyślę, to brak czasu jednej czy drugiej strony potrafił mi zniszczyć nawet najlepiej zapowiadającą się relację. Co z tego, że zrobiło się dobre pierwsze wrażenie, skoro później trzeba od razu chwycić byka za rogi? Niby internet, telefon, kontakt z innymi mamy teraz ułatwiony do granic możliwości, ale tylko będąc offline możemy naprawdę kogoś poznać i stworzyć coś poważnego...

I co mam teraz zrobić, ciągnąć to wirtualnie przez kilka tygodni i liczyć, że nie zostanę wrzucony do szufladki z napisem przyjaciel? Czy na razie ją odpuścić i liczyć, że jakimś cudem później będzie jeszcze zainteresowana?

#zwiazki ##!$%@? #rozowepaski #przegryw #podrywajzwykopem
Pobierz WR9100 - 1. Bądź mną.
2. Umów się z fajną dziewczyną.
3. Spotkanie na +
4. Chcesz ...
źródło: comment_rmbsbyvKgMeclZ5f9ACG73wKXjB9FalC.jpg
  • 7
@WR9100: przecież nie można zmusić drugiej osoby do kontaktu 24/7
wiem to po sobie, lubię mieć czas dla siebie na załatwianie własnych spraw, sna pokój, możliwość odpoczynku, a moja dziewczyna zdaje się średnio to rozumieć.

Jak takie coś może się skończyć?
@WR9100: Miałem kiedyś podobną sytuacje, niestety, ale nic z tego nie wyszło. Ona wyjechała na 2 tyg, a kiedy w końcu mieliśmy się spotkać zachorowałem, tak, że dopiero widzieliśmy się po ponad 3 tyg. Na spotkaniu już atmosfera była nie taka, jak wtedy, wszystko trzeba było budować od nowa i zrezygnowałem.
@cripz: @DestroDevil: ależ ja nie robię z siebie natręta i desperata w tej relacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie piszę do niej codziennie, jak gadamy to przeważnie o jednej porze (nie męczę jej cały dzień pojedynczymi smskami), a o to spotkanie prosiłem 1 raz. To o czym pisze @Nikic21: dobre pierwsze wrażenie szybko mija i potem trudniej to "odświeżyć".

No nic, spróbuję na początku maja,