Wpis z mikrobloga

uwaga bo długie

Przez tą cała akcje z #danielmagical i akcją #pokazhejtera przypomniałem sobie, jak kiedyś chodziłem ze znajomymi na piłkę xD Mieliśmy ok 20 lat, 185 cm wszyscy na oko i każdy na oko 90-100 kg wagi, także nie jakieś chucherka xD

na piłkę chodziliśmy na pobliskie szkolne boisko grac z gówniakami bo nasze skillsy są dość niskie xD
na początku wśród młodzieży mieliśmy mega respekt, oni 10-15 lat, my papieroski, śmieszni, studiujący, pracujący, no po prostu ideał starszego kolegi z osiedla xD

po kilku miesiącach jak zobaczyli że nie jesteśmy agresywni kompletnie, ale swojscy, chłopcy zaczeli sobie pozwalać na więcej, teksty w stylu:
-daj fajke xD
-ty #!$%@? jak następnym razem jak mi nie podasz to nie będziesz grac (ew. ostrzej ze #!$%@? xD)
-kupcie nam browki xD
-NO JAK TY MOGŁEŚ TO #!$%@? #!$%@?Ć JUZ NIE GRAM Z TOBĄ XD
nas to generalnie śmieszyło, nie często spotykasz się z takimi sytuacjami w swoim życiu codziennym, być zwyzywanym przez gimnazjalistę / dziecko z podstawówki xD

Aż w końcu przestali też czuć respekt na boisku (my bazowaliśmy głównie na sile, bo jak wspomniałem nasze umiejętności są dość niskie xD), i próbowali nas przepychać, brać w 2-3 w kleszcze itd xD

Nas z każdym tygodniem śmieszyło to coraz bardziej, bo tu takie kozaki, a jak mama wzywała na obiad to biegli i PAPA MAMA WOŁA xD z tym przepychaniem oczywiście raz na kilka dni kończyło się płaczem (CZEMU BIEGŁEM A TY STAŁEŚ, WBIEGŁEM NA CIEBIE TO TWOJA WINA xD), no po prostu nie dało się tego przeżyć xD

Ale czemu kojarzy się z ta akcja? xD
Bo wszyscy byli z JP Armii, rzucali tekstami Isamu, Nitra, Izaka i innych popularnych wtedy YouTuberów xD Strzelam że 90% z nich jest teraz # MEDUSATEAM xD Dlatego tak bardzo ich nie szanuje xD

Funnyfact: Jeden z nich wylądował w ośrodku odwykowym (15 lat ma teraz, więc wtedy ok 13), bo przećpał się dopalaczami xD spotkałem go kiedyś pod biedronką jak kupował jakieś bieda gotowe żarcie i pytał się "A ty palisz algide xD no wiesz, plasteline xD ziółko xD dopalacze no xD" 2 miesiące potem słuch o nim zaginął xD
  • 5