Wpis z mikrobloga

Motomirki korzysta ktoś z rollbaga Oxford Aqua T? Zastanawiam się nad tym jak się spakować na #motomirko i rollbag chyba będzie najlepszym rozwiązaniem. Co prawda fajnie by było mieć coś na każdy dzień (niby śmigam z plecakiem, ale zakupów tam nie wsadzę bo mam ciuchy do pracy), ale nie chcę brać centralnego bo rs fatalnie wygląda tylko z nim. Twardych bocznych też nie chcę bo motocykl robi się już trochę szeroki (taaa wiem, że brzmi to zabawnie przy bokserze ;) Rogal fajne rozwiązanie na drogę, ale do codziennej jazdy po mieście raczej nie pasuje. Więc chyba pozostaje mi tylko rozwiązanie rollbag i ewentualnie tailbag na miasto lub tekstylne boczne (mam montaż na boczne bmw więc fajnie jakby dało radę je paskami przytwierdzić). #motocykle
  • 9
@KapitanKopytko dają 2 paski, którymi ja zapinam pod siedzeniem, a do tego łapię jeszcze linkami tymi rozciągliwymi. 2 paski + 2 linki się dało, ale chcę dla spokoju ducha jeszcze jedną czy 2 linki dokupić żeby mieć pewność że przy 170 na niemieckiej autostradzie mi nie spadnie :-)