Wpis z mikrobloga

@giedmayt: zamiast aventadora wolę Countach. Jednak nie ten budżet.

@atsronauta: ja jestem przygotowany, że on będzie kosztował 100k+50k na akcyzę i poprawki. Plus przemalowanie na beżowy.

@danielosw: i to całkiem dobry pomysł, garaż. Problem z jego obecnością w okolicy.
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: zanim ja będę miał mieszkanie czy dom z garażem, to tych samochodów będzie 500 sztuk i ich wartość będzie większa niż domu czy mieszkania. Moim zdaniem to właśnie w najbliższym czasie jest doskonały czas na inwestowanie w takie cuda właśnie, a kupowanie używanej fiesty to nie mój styl.

@Zapaczony: co jest złego w jeździe nim na co dzień? Benzyna, więc zimny silnik mu niestraszny. Bać się o gwoździa w
  • Odpowiedz
@Zapaczony: kazdy samochód ileś kosztuje w użytkowaniu. Brat ma 19letniego golfa i jak policzę, ile musiał do tego gówna dokładać... bardziej się martwię o porządnego mechanika, bo czasem aso potrafi w takim #!$%@?ć sprawę.

Dbać i pieścić - jasne, ale to wciąż samochód i od tego ma być, od jeżdżenia. Póki co nikt mnie jakoś szczególnie nie odwodzi od tego pomysłu, bo hajs jest problemem, to nie ma problemu. Marzenia trzeba
  • Odpowiedz
@peszmerd: Też tak myślę. Póki nie masz zobowiązań to inwestuj w to ale garaż to podstawa jeśli chcesz potem drożej sprzedać. Chociażby ze względu na deszcz, sól w zimę, mrozy i rdzę. W słońcu też nie za dobrze aby stał.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Jeśli chcesz inwestować za pomocą serii 8 kup 850i w mint condition, trzymaj go w tym stanie i w zgodności z vinem. Jeśli chcesz traktować samochód jako inwestycje, to przemalowanie go na kolor niezogdny z vinem to mocno nietrafiony pomysł :)
  • Odpowiedz
  • 1
@peszmerd Czyli masz 150 tys w wieku 25 lat i martwisz, się że będziesz miał mieszkanie dopiero gdy te bety będą chodzić po 300k +? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Kup sobie od razu tez drugie auto, bo z 8ka spędzisz więcej czasu u mechanika niż na drodze.


@Joseph_Pilsudsky: większej bzdury dawno nie słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chcesz inwestować za pomocą serii 8 kup 850i w mint condition, trzymaj go w tym stanie i w zgodności z vinem. Jeśli chcesz traktować samochód jako inwestycje, to przemalowanie go na kolor niezogdny z vinem to mocno nietrafiony
  • Odpowiedz
@kuraku: automat, nie ten silnik niestety :( aczkolwiek zadbany. Czuję, że zeby kupic odpowiedni trzeb najpierw zeby stracic na polskich forach fanów bawarek.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Jeżeli na początku zrobisz to co musi być zrobione, to będzie to ni mniej ni więcej zajebiste auto nawet na co dzień, ale jeżeli zaniedbasz nawet pierdołę to zrobi ci się efekt domina i długo będziesz żałował decyzji. Do takich aut trzeba mieć sporo serca i cierpliwości - oczywiście o kasie nie wspominam bo to oczywista oczywistość.
  • Odpowiedz