Wpis z mikrobloga

Pomóżcie mi trochę.
Czy powinienem utrzeć nocha Gamellon i iść z sprawą isamu (bardzo grubo) do konkurencyjnych stacji pisu czy do samego gamellonu? Czy gamellon to jest odłam agory, której pis tak nienawidzi? Zastanawiam się, ponieważ:
1. Nie wiem czy gamellon podejmie jakiekolwiek kroki w sprawie isamu jeżeli im zaskarżę, a jest tego dość sporo
2. Czy gamellon jest częścią agory i czy warto podrzucić temat trwamtv, republice, tvp o tym jakich twórców wspierają?
#danielmagical #magicale #youtube #afera #wykop #nocnazmiana
#polskiyoutube #pokazhejtera
  • 21
  • Odpowiedz
1. Nie wiem czy gamellon podejmie jakiekolwiek kroki w sprawie isamu jeżeli im zaskarżę, a jest tego dość sporo


@Nedkely: W przypadku medusy zerwanie umowy było związane nie z naszą wolą a ze złamaniem warunków takowej.

Zatem wszystko zależy od tego co tam nabazgrali.
  • Odpowiedz
@Nedkely: Przecież Isamu z swoimi zasięgami jest nietykalny xD Jak ta sieć go #!$%@? to wszystkie inne będą bili się na noże aby go przyjąć. Każda z tych firm wie jaki Isamu robił content. Jest magnesem dla dzieciaków, a w świecie reklam tylko to się liczy.
  • Odpowiedz
@Kruszec: Medusa pojechał "pobić" daniela, Isamu też pojechał pobić "kogoś" ale też znęca się nad kobietą itp.
Nadal myślę, sądzę że nawet po wysłaniu skargi tam zadzwonię i spytam się o moją skargę, by ją spotęgować.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: I tu też pojawia się problem kolego, bo sieci sieciami ale biznes is biznes. Trzebaby było zrobić taką afere jak skoczek balkonowy zrobił gimperowi, ale to byłoby trudno.
@edit
Aczkolwiek nie zapominaj, że nałożą na niego karę jak na meduse jeżeli go wywalą z sieci.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Ale tutaj warunki dyktuje umowa. Moim zdaniem.
Może być tak, ze materiały Nedkely są niewystarczające i faktycznie nie podejmą żadnych kroków.
Być może trzeba się zastanowić nad tym, żeby poczynić jakieś działania przed zgłoszeniem tego do Gamellon'u.
Nie wiem nie znam się, głośno myślę.
  • Odpowiedz
ale też znęca się nad kobietą


@Nedkely: Na Isamu są 2 kwitki (z czego jeden wycięty z contentu, bo to co Nymfa robiła z swoim kanałem miało prawo #!$%@?ć Isamu w sytuacji kiedy ją utrzymywał i zboostował jej kanał tak że cała reszta mogła o ty pomarzyć, a ona nic nie nagrywała tylko żyła za jego) i to jeszcze sprzed lat xD Akurat te wszystkie filmy jakie Isamu to patologia to
  • Odpowiedz