Wpis z mikrobloga

@NUkz: Teraz to już nie to samo, ta radocha kiedyś.... Jak się poznawało grę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od ponad roku nie gram, kończyło się to zawsze tak że wchodziłem na 2-3 dni wydawałem 50 zł i kończyłem.
@ActiZ: Czasem sie trafi jakiś priv gdzie pogram dłużej, nigdy nie wydalem kasy na m2, jak już nie dało sie grac na PL to grałem na SG gdzie wszystko dało ie osiągnąć samemu bo za yang itemki z is mogłeś kupić od graczy.
@malibu99: Pare lat już było, z PL pierwszy raz odszedłem jak wyszedł NewLongju i potem Qyyt2
@NUkz ja juz od bardzo dawna nie gram, pamietam jak nie bylo monastyra bo byl jedynym serwem i nie mial nazwy, dopiero jak feniksa zrobili to byl konkurs na nazwe na forum xD
odszedlem jak wchodzil 4 serwer bodajze
@malibu99: Chodzi ci o serwer Poland, potwierdzam tak było, jak zaczynałem największy level miał KAPRAL 51, skille takie jak aura były białe, nie było mężczyzny szamana itp, a sekretem KAPRALA było to ze grał wcześniej ma amerykańskiej wersji metina.
@NUkz ta ;d do teraz mam 2postac jako babke szamana na drop msdali konnych z latwych malp xD
wlazilem a tamtym roku na globala i tylko na 60(?) serwerze mam te stare postacie, na wszystkich innych robia mi sie nowe
@NUkz e, sprawdzales na tym 60 (albo 61 to byl)?
nie gralem nigdy na zadnym innym niz moanastyr wiec albo obaj powinnismy miec skasowane albo oba konta ocalaly
nie wiem czemu mogloby byc inaczej