Wpis z mikrobloga

#podkarpacie #bieszczady #gory
Siemanko mireczki, macie do polecenia jakieś ciekawe miejsca na podkarpaciu? Najmilej widziane top 5 miejsc które trzeba zobaczyć. Jeżeli jakieś szczyty, to jakimi szlakami itd.
Dziewczyna mnie ciągnie w te rejony, a ja chciałbym zdobyć Babią Górę w majówkę, dlatego napisałem jej że jeżeli Mireczki zaproponują coś godnego, to wybiorę jej rejony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cudownie by było, jakby była możliwość dojazdu pociągiem (kocham), a następnie bus/autobus/blablacar do 30km i od razu zwiedzanie. Liczę na was :*
  • 5
@d__g jak ja udaje się w nieznane rejony to zwykle robię spontana. Po co być tam gdzie było milion innych ludzi. Stare miasta oklepane. Jedź i na bieżąco bo w każdym mieście będzie coś co Ciebie zainteresuje a jeżdżąc z mapami możesz pominąć dane rejony.
@Stulejusz_Wielki: Dlatego nie szukam w necie, tylko szukam subiektywnych opinii mireczków. Jakbym jechał sam, to zapewne jechałbym stopem i posiedział tam tydzień zwiedzając wszystkie okoliczne ciekawe miejsca, ale nie uważam żeby moja dziewczyna była gotowa na podróż 200 km stopem + parę dni w spartańskich warunkach.