Wpis z mikrobloga

@caribbean: jak już się wyprowadzisz od mamy to dojdziesz do wniosku, że w motoryzacji wygląd to nie wszystko... mi też kiedyś się podobały wymyślne fury, grałem w nidforspidy i inne takie, ale jak się już pojeździ i jeździ się dużo to bardziej docenia się prowadzenie... a brera prowadzi się tak gó&#ano, że aż przykro: jest spasiona jak świnia, napęd na przód podsterowność lvl over 9000... to jest pomieszanie z poplątaniem
chavez1 - @caribbean: jak już się wyprowadzisz od mamy to dojdziesz do wniosku, że w ...

źródło: comment_vUs8rCoQWNE3Ko9VRDixZsvbyjYxfGRP.jpg

Pobierz
@chavez1: jak po wyprowadzeniu się od mamy zaczniesz zarabiać pieniądze, to coś zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) warto mieć w życiu odskocznię i spełniać swoje marzenia, cele. Jeśli komuś podoba się Brera i będzie miał przyjemność z posiadania tego samochodu, to czego nie? Nie każdy startuje w rajdach albo robi 10k km miesięcznie samochodem i potrzebuje #!$%@? wi jakiego prowadzenia. Ja tam chętnie kupiłbym mustanga ( ͡
@caribbean: Porsche też się jakoś strasznie zarąbiście nie prowadzi, po prostu ma dobry stosunek mocy do masy i tylna oś w mocnych modelach turbo jest zdolna do cudów, tylko jak się przesadzi z zarzucaniem tyłka to już nie ma ratunku, bo te auta szybciej jeżdżą niż hamują i wyprowadzenie z równowagi środka ciężkości w tym aucie = brak jakiejkolwiek możliwości opanowania

jak chcesz porównać sobie różne modele pod względem prowadzenia, jazdy
@Zoknarf: a którego mustanga? bo tak jak w życiu są dobre i złe mustangi, np. te stare to super fury, ten z lat 90-tych może i słabo wygląda ale się prowadzi, natomiast ten z początku nowego wieku to powinien nigdy nie opuścić konceptu, bo strach tym jeździć