Wpis z mikrobloga

@Ryszard-Nienaski: tego się domyślam, ale też czytałem kilka opisów "przeżyć" związanych z korzystania z tinder'a :D Także się zastanawiam, bo ogólnie bardzo lubię poznawać nowych ludzi, ale nie zawsze jest okazja i czas żeby to robić. A myślę, że dzięki tej apce, wszystko będzie szybsze :P
  • Odpowiedz
@The_enemy: haha jeśli o to chodzi, to 188cm wzrostu, ciemnooki brunet z brodą xD także pod tym względem trochę wygryw ale nad sylwetką muszę popracować, bo przez studia i pracę troszkę się zapuściłem, ale działamy nad tym prężnie :P Także jeszcze z miesiąc i chyba założę xD
  • Odpowiedz
@rdza

"Zapach intelektu" - muszę to zapamiętać;)


W piątek wieczorem zaczynasz czytać "Principia Mathematica", kończysz w niedzielę wieczorem; głęboko wzdychasz, poruszona mądrością Whiteheada i Russella i uświadamiasz sobie, że w międzyczasie zapomniałaś się umyć. Tak pachnie intelekt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Fleischer: I tym sposobem poniedziałkowe poranki w komunikacji miejskiej stały się wyczekiwaną, choć wciąż jednak katorgą.

No, chyba że w poniedziałek rano to już nie zapach intelektu;)
  • Odpowiedz
@rdza

No, chyba że w poniedziałek rano to już nie zapach intelektu;)


Jeśli lektura przeciągnie się do rana, to jest, jak najbardziej. Ale każdemu gorączka niedzielnej nocy według jego czaru.
  • Odpowiedz
@halfmaniac: xd te rakotworcze opisy rozowych tylko potwierdzaja WSZYSTKO co korwin o nich mowi

a potem jeszcze placza jak dzieci i nie moga sie opanowac w nerwach jak im to ktos wytknie xddd
  • Odpowiedz