Wpis z mikrobloga

Dzisiaj z chłopakami w ramach ostrych nocnych dymów na odcinku pocisnęliśmy bekę z tej sytuacji, czyli zarówno jak i Medusy jak i Magicala. Jak mogłem się tego spodziewać, widzowie Medusy mnie wyzywają i wygrażają się, w chwili kiedy widzowie Magicala piszą, że spoko satyra. No cóż, przynajmniej będę mógł wybanować całą tę dzieciarnię raz a na dobre ( ͡ ͜ʖ ͡)

#danielmagical #magicaldaniel #polskiyoutube #medusa
mandziok - Dzisiaj z chłopakami w ramach ostrych nocnych dymów na odcinku pocisnęliśm...

źródło: comment_iAlcpayzfhmm1tKXyjGKMNQ0B2bAjRG5.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mandziok: przecież o to chodzi wykopowi, lepiej mieć małą ale w miarę fajna grupę widzów, niż multum dzieciaków, która na wieść, ze informujesz ich rodziców o złym zachowaniu błaga o litość. Bardzo nie podoba nam się tez reakcja jutuberów. Groźby bo ktoś ma sukces, dyktowanie kto jest patologią? Jak sam nie prezentuje nic lepszego. A najgorsze jak ktoś mówi kogo mam oglądać i co robić z moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi.
  • Odpowiedz
lepiej mieć pewną widownie niż martwe suby które i tak nie klikają w reflinki ani nie mają kasy na smsy tak jak wykopowi programiści :)
  • Odpowiedz
Póki nie ma co chwile #!$%@? i innych wyzwisk to jest to odpowiedni content dla młodego widza. Lepszy nieszkodliwy content niż nauka wyzwisk u Isamu
  • Odpowiedz
@mandziok: Medusa pokazał po prostu, że jest dzieciakiem takim samym jak jego widownia. Trzeba nie mieć mózgu, by robić takie akcje będąc w pewien sposób odpowiedzialnym za swoich fanów, tym bardziej, że w większości są to właśnie młodociani w wieku 8-14 lat. Wstyd. To byl czysty strzał w kolano, sam pociągnął za spust. Ale to wykop załadował magazynek, a Daniel podał mu broń :)
  • Odpowiedz