Wpis z mikrobloga

#zalesie #remont

#!$%@?, lubię bloki, ale to już jest #!$%@? przesada, sąsiad nade mną #!$%@? remont już od 5 miesięcy. Dzień w #!$%@? dzień trzy osobowa ekipa robi remont #!$%@? jego mać 65 metrowego mieszkania i #!$%@? końca nie widać!!
  • 12
@W_NOCY jasne mam 25 lat i se dom kupię xd no i to nie jest tak ze można se wiertarka do 22 #!$%@? xd regulamin spółdzielni tego zabrania
@einz: Jasne ze nie. Ale od 8 do 19 można ( ͡º ͜ʖ͡º). Jak sobie nie kupisz domu to się dostosuj albo pogadaj z sąsiadem, żeby remontował gdy jesteś w pracy w mirę możliwości
@W_NOCY do 17 i nie o to chodzi, ja rozumiem że w bloku są remonty bo sam robiłem generalny dwa lata temu, więc okej, takie życie w bloku. Pytanie tylko #!$%@? co można remontować przez pięć miesięcy w mieszkaniu 60m2 dzień w #!$%@? dzień przez 3 osobowa ekipę?

No i zaczynanie remontu w grudniu gdy nie można z mieszkania wyjść żeby nie słuchać śpiewu młota pneumatycznego to jest delikatny kretynizm i egoizm.
@einz: Troche mijasz sie z prawdą... gdyby używali młota przez kilka miesięcy to już dawno by im brakło materiału do kucia. Jak ktoś robi generalny remont tj. skuwanie tynków, wymiana instalacji, wyburzenia ścian itp. do tego samemu po pracy to może to tyle trwać. Pewnie używają tego młota max godzinę dziennie z czego większość do wiercenia - mieszasz w bloku wiec nic nie zrobisz - masz 25 lat to nie zachowuj
@W_NOCY: Mówię Ci cumplu że ja rozumiem że remonty są normalne, a to kłucie miało miejsce w grudniu, a nie cały czas trwania remontu, ale jak sam możesz się domyślić, zaczynanie remontu od kłucia w grudniu na święta to jest egoizm i kretynizm xD Jak by zaczeli w kwietniu to bym sobie poszedł na spacerek i jakoś by się żyło. ALE NIE JA CHCE MIEĆ REMONT DZIŚ #!$%@?Ć ŻE MIESZKAM W
@einz: Gadałeś z nimi co tam dokładnie robią? Jak robili remont w same święta to rzeczywiście przegięcie. Z drugiej srony nie znam ich sytuacji... jak nie mają gdzie się podziać i kupili zgrzybiałe mieszkanie do generalnego remontu to wiadomo, że nie będą czekać z remontem do wiosny.
@W_NOCY: jak kupili mieszkanie i je remontuje ekipa partaczy od 5 miesiecy to chyba mają gdzie mieszkać xD Gadałem tylko z robolami a nie właścicielem, bo mi robole jak kuły to nie pozatykali pionów i miałem pylice w mieszkaniu, więc jak widzisz to nie jest MIESZKASZ W BLOKU TO SIĘ GÓDŹ :C
@einz: Jestem trochę przewrażliwiony, bo gdy ja się remontowałem 2 tygodnie - kotwiłem sufity podwieszane i wymieniałęm 40m2 glazury to pierwszego dnia przyszła sąsiadka "bo za 10 dni wyjeżdżam na wakacje - nie może Pan tego wtedy robić?", a drugiego dnia typ, że on chce odpocząć... Także ludzie też są jebnięci bo głośne kucie i wiercenie robiem w godzinach 9-16 gdy większość była w pracy, a i tak się potrafili #!$%@?ć.