Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie największym plusem i sprawą którą należy ciągnąć tak daleko jak się da, jest wreszcie poruszenie tego co robią, co piszą i co oglądają niekontrolowane dzieciaczki w sieci. To kto staje się ich poniekąd wychowawcą zastępczym. Ich oglądają miliony takich dzieci i w 99% tylko one, co widać po komentarzach.

Sam się boję na kogo bym wyrósł gdyby od małego lano mi takie gówno do głowy. W mojej podstawówce jak ktoś powiedział głupek to już była obelga, a tutaj widzę teksty o ruchaniu matek.

Całkowity brak kontroli rodziców, dzieci robią i oglądają co chcą, to rośnie z nich potem takie właśnie byle co, takie półmózgie "#!$%@? #!$%@? gnoju", które im się zapętla w głowie.

Trzeba to ciągnąć, zainteresować tematem youtube i ogólnego korzystania w sieci rodziców tych dzieci. Kampanie społeczne za wiele nie dają, ale może jak jeden czy drugi rodzic spuści manto takiemu gówniarzowi i spojrzy czasem na to co robi w internecie, to coś się zmieni. Rodzice też między sobą rozmawiają, jeden drugiemu powie. A dla większości to niesamowity wstyd gdy dowiadują się, że ich "wspaniałe dziecko" jak tylko znikną za rogiem staje się przyszłym bezrobotnym z fiu bździu w głowie.

Ja jestem ojcem chrzestnym Wiktorii i już dawno uświadomiłem przyjaciela. Na jej laptopie (był pod ręką i pozwolił skorzystać) kiedyś podczas imprezy chciałem odpalić piosenkę z YT. Oczywiście było zalogowane, a obok lista subskrypcji. 9 letnia dziewczynka, a ona ogląda sexmasterki, jakichś półmózgich stuu, czy właśnie takiego meduse. Być może nadal gdzieś tam po kryjomu sobie obejrzy czasem, ale na 100% nie robi tego już całymi dniami przez laptopem robiąc sobie sieczkę z nieukształtowanego mózgu.

Także nie przestawajcie. Im większej liczbie osób mających wpływ na te dzieci zrobi się wstyd tym lepsze będą rezultaty, im więcej wkurzonych rodziców tym większe szanse, że się tematem zainteresują. No i patrzcie też dookoła siebie, na znajomych i co robią ich dzieciaki. Wielu jest starających się rodziców, ale albo mają mało czasu, albo nie ogarniają technologii i myślą, że bachor zajęty przed komputerem to fajnie. Niech będzie, niech nawet ogląda, ale jakiś "naukowy bełkot" (taki kanał), a nie chamów z rynsztoka.

#danielmagical
  • 2
@oiio: powiem ci, że nie jestem przekonany. To jest straszne, ale chyba z tego się wyrasta. Sam miałem fiu bździu w głowie, może nie było seksmasterek i takich aż gówien, wyzywania matek, ale sam pamiętam że coś było że przeklinałem dużo w komentarzach na YT i mama przyczaiła to wszystko, komentarz jeden pod drugim i była trochę lipa i wstyd xDD ale generalnie co z tego? Sam nie wiem co o