Wpis z mikrobloga

Każdemu życzę zeby mial chociaż jedną osobę w rodzinie, ktora zawsze sprawia, ze jest mu lepiej. Nigdy nie mialam takiego związku uczuciowego z rodzicami jak mam z dziadkiem. Pomnik bym mu najchętniej wybudowala, bo sama nie wiem jak mozna być tak dobrym. Zabieral mnie ze sobą do pracy żebym mogla głaskać psa policyjnego i ogladac rybki u niego w gabinecie. To on kiedy byłam mała zabierał mnie na mecze koszykowki zajmując miejsca przy samym parkiecie zebym lepiej widziala i mogla zbijac piątki z koszykarkami. Jeździł ze mną na rowerze, nawet po tym jak przeze mnie przelecial przez kierownicę bo w niego wjechalam, zabierał mnie na basen i robił zawody kto dłużej wytrzyma pod wodą. Kiedy zrobiłam się starsza zawsze ale to zawsze jezdzil ze mną na konie. Nigdy nie narzekał, nie powiedział mi, ze nie ma czasu tylko siedział nawet te 3 godziny patrząc we mnie jak w obraz. Nawet po tym kiedy podczas jednego z powrotow mieliśmy wypadek samochodowy a on niejako stal sie niepełnosprawny (do dzis nie umiem sobie wybaczyć, ze poprosiłam go żeby ze mną pojechał). Kiedy zaczęłam trenować szermierke byl na kazdej wazniejszej walce i kibicowal mi jak gdybym walczyla o puchar polski. Kiedy chodziło o szkole to czasem sie spieralismy ale zawsze miał czas żeby sie ze mną czegos nauczyć, przed kazdym egzaminem mowil mi, ze trzyma za mnie kciuki, dopytywal jak poszło, chwalił. Nawet kiedy każdy drze ze mną koty to on i tak staje po mojej stronie i zawsze mi pomaga. Nigdy mnie nie zostawił samej sobie i zawsze wiedziałam, ze bardzo mnie kocha. Naprawdę dziękuję za to, ze go mam.
#feels #oswiadczenie #dziadek
  • 16
@nikecrie Super jest też że to doceniasz. Ja mam dziadka który mnie kocha, ale wiem że większość serca oddał kuzynowi. Mieszkali obok siebie, był dla niego jak ojciec, którego przez większość dzieciństwa nie miał. Ile energii i pracy dziadek włożył w to trudne wtedy dziecko! I czym się odwdzięczył? Stwierdzeniem, że wychowała go ulica, koledzy i ciężkie życie na trzepaku. Mając 20 parę lat teraz, odwiedza dziadka od czasu do czasu gadając
@nikecrie: to jest wspaniałe uczucie, kiedy mamy kogoś takiego. Ja od zawsze na zawsze będę podziwiała i bezgranicznie kochała moją mamę, za to co dla mnie zrobiła. No i za to jaka jest do tej pory mimo moich 27 lat :)